MENU
klinika
Lajm i mirë nga M. e Veriut

Shërohet nga COVID-19 pacientja zero

Kush do të lejohet të kalojë?

Mbyllet kufiri me Greqinë dhe M. e Veriut, policia thirrje qytetarëve

Policia Kufitare njofton të gjithë qytetarët shqiptarë, që duan të udhëtojnë drejt Greqisë apo Maqedonisë...

Maqedoni e Veriut

Koronavirusi/ Shkon në 7 numri i të prekurve

Tre raste të reja janë shfaqur me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Bëhet fjalë për...

Kriza me refugjatët në kufirin greko- turk

Maqedonia e Veriut mbyll kufijtë: Asnjë nuk do të hyjë ilegalisht

Maqedonia e Veriut do të mbyllë plotësisht kufijtë për emigrantët, në rast se dështon ndalesa...

Maqedoni e Veriut

Ndahet nga jeta mjeku i parë ligjor shqiptar

Sot ka ndërruar jetë profesori dhe mjeku ligjor në Maqedoni, Agim Ramadani. Ai ka lindur...

Maqedoni e Veriut

Dy pacient me koronavirus arratisen nga spitali

Dy pacientë dje pasdite thyen një dritare dhe u arratisen nga spitali i Shtipit. Pacientët...

Një grua që kishte qëndruar...

Shënohet rasti i parë me koronavirus në M.V.

Shënohet rasti i parë me Koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Lajmi është konfirmuar nga ministri...

Ndërveprimi mes shqiptarëve

Merret vendimi/ Hapet Konsullata e Përgjithshme në Strugë

Këshilli i Ministrave të Republikës së Shqipërisë ka marrë vendim për hapjen e Konsullatës së...

Italiani i dyshuar në Shkup rezultoi negativ

Maqedonia e Veriut e paprekur nga koronavirusi

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut ka filluar me kontrollet për një pacient me...

Zoran Zaev i përgjuar

Deputet i opozitës në Maqedoninë e Veriut publikon ‘bombën’ e re

Nga pallati i bardhë opozitarë i VMRO-DPMNE-së, Antonio Milloshovski, deputet i opozitares ka publikuar “bombë”...

Shpërthen bombola e gazit

Tragjedi në Kumanovë, 3 të vdekur dhe 6 të plagosur

Tre persona humbën jetën dhe gjashtë të tjerë mbetën të plagosur si pasojë e shpërthimit...

"Çdo gjë do të sqarohet me kohë"

Skandali me Xhamajkën/ Çitaku: Shumë palë të përfshira

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka thyer heshtjen, disa...