MENU
klinika
Emri

Turisti gjen të vdekur një burrë në pyllin e Divjakës

Takon Këshilltarin kryesor të Joe Biden

Vjosa Osmani vizitë zyrtare në Uashington

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, po qëndron për një vizitë në kryeqytetin e...

"S’duhet humbur kurrë kjo mundësi"

Sarrazin: Kosovës t’i liberalizohen vizat

Emisari gjerman për Ballkanin Perëndimor, Manuel Sarrazin, ka thënë se Bashkimi Europian duhet të mbajë...

Kërkohet miratimi nga të 30 vendet e NATO

SHBA mbështet anëtarësimin e Kosovës në Partneritetin për Paqe

Shtetet e Bashkuara të Amerikës mbështesin anëtarësimin e Kosovës në programin e Partneritetit për Paqe...

Ekzekutimi i Endri Mustafës

Gjykata e Shkodrës dënon me 10 vite burg të miturin

Gjykata e Shkodrës dënon me 10 vite burg 17-vjeçarin Ergys Malja, për vrasjen e Endri...

VIDEO

Rama takon Hashim Thaçin në burgun e Hagës

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot në Hagë, ish-Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, i cili...

"Kam dëshirë që procesi gjyqësor të fillojë sa më shpejt"

Lexohen akuzat e reja ndaj Kadri Veselit në Hagë

Në gjykatën e Hagës janë lexuar këtë të martë, 10 maj akuzat e reja të...

Grabitja e milionave në filialin e BKT-së

Autorët braktisën mjetin në kufi me Malin e Zi

Vijojnë hetimet për grabitjen e miliona lekëve në filialin e BKT-së në Koplik. Korespondenti i...

Seanca të ndara

Thaçi, Veseli, Selimi dhe Krasniqi dalin sot para Gjykatës së Hagës

Sot në seanca të ndara në Hagë do të bëhet paraqitja e mëtejshme e Hashim...

Çfarë zbuloi policia

Arrestohen tre persona në Kapshticë, njëri prej tyre doganier

Tre persona u arrestuan në Kapshticë, njëri prej tyre doganier i kësaj pike kufitare dhe...

Kërkoi favore seksuale

KPK skarkohoi nga detyra gjyqtarin Guximtar Boçi

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin e Gjirokastrës Guximtar Boci. Gjyqtari...

Çfarë dihet?

Grabitja e bankës në Koplik, shuma e parave që morën autorët

Detaje të reja janë publikuar nga grabitja e filialit të BKT-së ditën e djeshme në...