MENU
klinika
Deklarata e Haradinajt

‘Pas liberalizimit të vizave, nuk do të ik askush’

Arratisja e Gruevskit

Mediat bullgare: Gruevski ka ikur nga Hungaria

Sipas mediave bullgare, ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski, mendohet se ka ndërruar destinacion dhe është...

Qyteti i "listës së zezë"

Aksion ‘blic’ në Elbasan/ Të ndaluar nga fisi Çarpja

3 persona janë ndaluar ditën e sotme në Elbasan si pasojë e një aksioni blic...

Detajet

Elbasan/ Festat rritin çmimet

Duket se afrimi i dimrit, por edhe i festave të fundvitit, është reflektuar me rritje...

Kosovë

Ja dy shtetet që hezitojnë të mbështesin liberalizimin e vizave

Tri javët në vijim janë përcaktuese nëse Kosova do të mundë të hyjë sivjet në...

Fotot

Lista/ 16 të rrezikshmit e Beratit, mes tyre një femër

Policia e Shtetit ka bërë publik sot 16 personat më të kërkuar ne Berat në...

Zbulimet në Pogradec

Pak ‘dritë’ mbi prehistorinë e tokës shqiptare

Zbulimi i tre vendbanimeve të reja prehistorike në zonën e Pogradecit, plotëson dosjen e qytetit...

Librazhd

Furgoni bie 40 metra në humnerë, 3 të plagosur rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Librazhd- Qafë Thanë,...

Moti i keq

Dëbora ‘pushton’ Veriun, probleme në zonat e thella

Reshjet e borës kanë shkaktuar probleme në zonat e thella për shkak të temperaturave të...

Detajet

Kosovë/ 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Në orët e pasdites së sotme në Mramor të Prishtinës, një aksident tragjik ka ndodhur...

Deklarata

Gruevski/ Nazarko: Implikimi i ambasadës i rëndë

I ftuar në emisionin “Top Talk” të gazetarit Denis Dyrnjaja, në fundin e një jave...

Deklarata

Paralajmërimi/ ‘Hashim Thaçi do ketë fatin e Gruevskit’

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Albin Kurti i ka bërë thirrje Aleancës për Ardhmërinë e...