MENU
klinika
Nga Zëri i Amerikës

SHBA/ Dëshmi në Kongres për viktimat e luftës në Kosovë

Menaxhimi i kufirit

Marrëveshja me Frontex hyn nesër në fuqi, ja çfarë parashikon

Marrëveshja për menaxhimin e përbashkët të kufirit mes Shqipërisë dhe Bashkimit Europian hyn në fuqi...

Mati në protestë

Qytetarët thirrje ministres të anulojë HEC-in në Zallë-Gjoçaj

Dhjetra banorë të fshatrave Zall-Gjoçaj, Gjoçaj dhe Dukagjin në Njësinë Administrative Derjan në Bashkinë e...

Detajet nga të dyshuarit

Vrasja në Laç, vetëdorëzohen tre autorët

Është vetëdorëzuar në këto momente në Polici edhe autori i tretë i dyshuar i ngjarjes...

Marrëveshja, zgjidhje konflikteve

Trump mirëpret Maqedoninë e Veriut në NATO

SHBA-të pritet të ratifikojnë protokollin për pranimin e Maqedonisë së Veriut në aleancën e NATO-s....

VIDEO

Pamje +18/ Hapja e depove të armëve në Elbasan në ’97

Viti 1997 ishte një vit i zi për Shqipërinë dhe shqiptarët. Mijra njerëz mbetën të...

Deklarata

Mospezullimi i taksës, Daçiç: Kush e mbështet Prishtinën?

Pas Samitit në Berlin, ku Kosova nuk pranoi të heqë taksën, ka reaguar ministri i...

Përvoja e keqe me Shqipërinë...

Pse Franca nuk liberalizon vizat me Kosovën?

Samiti i Berlinit përfundoi pa gjetur një zgjidhje për konfliktin Serbi-Kosovë. Dë shkruan se Merkel...

Detajet

Vdes i burgosuri në Tepelenë, dyshimet e para

Një i dënuar ka ndërruar jetë në burgun e Bënçës në Tepelenë. I burgosuri që...

Tepelenë

Gruaja u gjet e vdekur në banesë, burri e pranon: E vrava unë!

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e zbuluar në orët e para...

Postimi

Hashim Thaçi zbulon kur dhe ku do të mbahet Samiti i radhës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi pas përfundimit të Samitit të Berlinit ka folur për takimin...

Rrjedha politike në Ballkan

Negociatat, Zaev paralajmëron dorëheqje

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev paralajmëroi dorëheqje nëse në Berlin nuk konfirmohet hapja...