MENU
klinika
90 qendra votimi edhe në Kosovë

Serbia mban sot zgjedhjet parlamentare, krahinore dhe lokale

Ja ç’po ndodh në Muriqan!

Mali i Zi njoftoi mbylljen e kufirit me Shqipërinë

Mali i Zi ka bërë me dije se ditën e nesërme do të mbyllë kufirin...

Këshilli i Përgjithshëm i bindet Isa Mustafës

Vjosa Osmani shkarkohet nga detyrat që kishte në LDK

Lidhja Demokratike e Kosovës ka vendosur sot që të shkarkojë Vjosa Osmanin nga postet e...

Akuzon Bolton: Po ndiqte politikën e tij, jo atë të Trump

Grenell: Po luftoj thashethemet për shkëmbim territoresh

Libri i ish-këshilltarit të sigurisë, John Bolton përfshin informacione shpërthyese mbi presidentin e Amerikës, Donald...

‘Shpërthen’ eurodeputetja

“Do befasoheni pse Macron nuk ua jep vizat!”

Viola Von Cramon, Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian,përmes disa postimeve në rrjetet sociale i...

Mustafa kërkon zëvendësim

Avdullah Hoti në vend të Vjosa Osmanit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, i ka dërguar sot një letër Këshillit...

Nga Valon Murati

Ç’ka humb Kosova me ridefinimin e kufijve?

Kosovaristët ahtisarian, kosovacentristët e lloj-lloj naivi politik, madje edhe ata që e konsiderojnë kinse veten...

"Votoni platformën e unifikuar politike të partive shqiptare"

Zgjedhjet në Serbi/ Thaçi i bashkohet thirrjeve për Preshevën

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i është bashkuar thirrjeve të politikanëve shqiptarë për Luginën e...

Izolohen edhe 8 punonjës të tjerë

Infektohet personeli mjekësor në konsultoren e fëmijëve në Pogradec

Pas 3 rasteve pozitive me COVID-19 që qytetin e Pogradecit, është mbyllur konsultorja e fëmijëve...

Pas disa javësh ndjekje

Arrestohet shpërndarësi i kokainës në Durrës

Në këtë foto shihen sendet që kishte me vete, një shpërndarësi kokaine në Durrës, të...

Raportuesja për Kosovën: Do të befasoheni nga përgjigja e tij!

“Pyesni Macronin pse ngurron që kosovarët të marrin liberalizimin e vizave”

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon-Taubadel ka thënë se Kosova duhet të...

"Nxisni djemtë dhe vajzat të jenë pjesë e Policisë së Shtetit"

Lleshaj në Finiq: Te dashur të rinj minoritarë, bëhuni policë!

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka bërë thirrje nga Finiqi që djemtë dhe vajzat e...