MENU
klinika
30 kg eksploziv

IKMT hedh në erë pallatin 5-katësh

U zhdukën në Llogara

Policia shpëton dy turistët belgë

Gjenden dy turistët belgë që humbën mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Ata u lokalizuan fillimisht...

Ngjarja te tregu agro-ushqimor

Sulmi në Elbasan/ Dëshmojnë 4 efektivët: Nuk pamë gjë!

Katër oficerë të Policisë së Shtetit dëshmuan në Gjykatën e Krimeve të Rënda në procesin...

Fëmijët e Sllobodan Millosheviçit

Vajza e kasapit: Jeton në errësirë, askush nuk shoqërohet me të

Marko dhe Maria Millosheviç, fëmijët e Sllobodan Millosheviçit, me gjasë nuk do të jenë prezentë...

Tryezë negociatash

Ambasadori i SHBA në Serbi: Zgjidhja përfshin njohjen reciproke

Ambasadori i SHBA në Serbi, Kyle Scott, ka deklaruar se zgjidhja Kosovë–Serbi është e përshkruar...

Detajet

Mali i Zi/ Kreu i bandës arrestohet me 807 kg kokainë

Marko Bozoviç nga Podgorica u arrestua nën dyshimin për kontrabandimin e 807 kilogramë kokainë, e...

Dialogu me Kosovën

Kryeministrja e Serbisë flet për takimin në Berlin

Kryeministrja e Serbisë Ana Bërnabiç, ka deklaruar në Beograd se heqja e taksave të Kosovës...

Dëmshpërblimi nga Lufta

Greqia i kërkon Gjermanisë 290 miliardë euro

Parlamenti grek ka miratuar me shumice votash mbrëmjen e së mërkurës një rezolutë që është...

"Misioni për liri u realizua..."

Haradinaj nderon dëshmorët e Prishtinës

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë homazhe te shtatorja e Zahir Pajazitit, dhe të...

AAK, jo zgjedhjeve të parakohshme

Zgjedhjet në veri/ Aplikon vetëm PDK, afati i fundit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, deri tani ka pranuar vetëm një aplikim për t’u certifikuar për...

Kalon "sitën" e Vetting-ut

KPK konfirmon në detyrë kryegjyqtaren e Lushnjes

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë kryetaren e Gjykatës së rrethit Gjyqësor...

Detajet

Tronditet Fushë-Kruja në mesnatë, hidhet në erë mobileria

Fushë-Kruja është tronditur mbrëmë rreth mesnatës nga një shpërthim eksploziv. Mësohet se një sasi eksplozivi...