MENU
klinika
Çfarë ndodhi?

Mbetën mes detit, shpëtohen 7 turistë të huaj në Durrës

Reagon ashpër Pacolli

Huliganët serbë sulmojnë konsullatën e Kosovës në Danimarkë

Konsullata kosovare në Danimarkë është sulmuar nga disa persona të panjohur, të cilët dyshohen të...

"S'kam komplekse"

Takim sekret me Kurtin? Ja çfarë deklaron Isa Mustafa

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një postimi në “Facebook” iu ka kthyer përgjigje të...

Deklarata

M.Veriut nuk ekstradoi Tomor Morinën, reagon ashpër Serbia

Ministrja e Drejtësisë në Serbi, Nela Kuburoviç ka thënë se vendimi i Gjykatës Supreme të...

Kryebashkiaku Pjerin Ndreu hyn në zyrë

Konstituohet këshilli bashkiak i Lezhës!

Është konstituar këshilli bashkiak i Lezhës, ku më pas është bërë edhe betimi i kryebashkiakut...

Konstituimi i Këshillit Bashkiak në heshtje

Pjetri në krye të Bashkisë? PS pezullon betimin

Pezullohet konstituimi i këshillit bashkiak të Shkodrës dhe betimi i kryetarit të ri të bashkisë,...

Devijuar nga plani fillestar

Protestë në Skrapar kundër HEC-it, banorët: Projekti na lë pa ujë

Banorët e fshatit Backë në Skrapar janë ngritur në protestë kundër ndërtimit të një HEC-i....

Dy të arrestuar dhe tre të tjerë në gjendje të lirë

Berat/ 50 vjeçari dhunonte babain 15 vjet më të moshuar

Një 18 vjeçar është kapur në flagrancë duke drejtuar një ciklomotorr Nipponia, pa leje drejtimi....

Heqje e taksës?

Haradinaj flet hapur: Ja me kë do bëjë koalicion AAK

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se deputetët e partisë së tij...

Nga Shkodra për të kryer vrasjen në Tiranë

Arrestohet shkodrani i rrezikshëm

Policia e shtetit parandalon një vrasje që mund të ndodhte në rrugën “Bilal Xhaferri” në...

Shkaqet

Zjarr masiv në Ersekë, digjen 15 hektarë dushqe dhe pisha

Zjarr masiv ka rënë në fshatin Boshanj të Ersekës. Janë djegur 15 hektarë dushqe dhe...

Flet ekspertja

Ja çfarë po i shtyn kosovarët drejt ISIS!

Ekspertja e Sigurisë, Besa Kabashi-Ramaj, ka radhitur disa prej shkaktarëve që i shtyjnë grupe të...