MENU
klinika
Letra

Ish-sekretarja amerikane-Thaçit: Punuam bashkë për Kosovën!

Prapaskenat e Samitit të Berlinit

Daçiç zbulon çfarë i kërkuan Haradinajt

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka deklaruar se gjatë Samitit të Berlinit, kryeministrit...

Detaje

Aksident në Gjirokastër, një fëmijë në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin Kakavijë-Gjirokastër. Ngjarja është shënuar...

"Do ikte në Gjermani"

Kjo është e reja që u mbyt në Kanionin e Holtës

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e djeshme në Kanionet e Holtës në Gramsh....

DetajeDialogu me Kosovën

Macron viziton sot Serbinë: Synon të kthehet…

Serbia sot do të vizitohet nga presidenti francez, Emmanuel Macron. Në kuadër të vizitës së...

Hetimet e mëtejshme

E zë korenti, humb jetën elektriçisti në Vlorë

Një elektriçist në Vlorë ka humbur jetën si pasojë e kontaktit me korentin. Ngjarja ka...

Çaste gëzimi

Zbulohet videoja e rrallë, familja Jashari para luftës

Faqja “Prekazi”, në Facebook, ka publikuar një video të rrallë të familjes së heroit legjendar...

Me 27 pasagjerë

Jepet sinjali SOS, anija shqiptare pëson defekt në det

Anija “Saranda Expres” me flamur shqiptar, e cila bën linjën Sarandë – Korfuz rreth orës...

Efektet e taksës 100%

Importi i produkteve serbe pëson rënie drastike

Gati tetë muaj pasi qeveria e Kosovës vendosi taksën 100 për qind mbi produktet e...

Në kërkim të turistëve të tjerë shqiptarë

Të bllokuar në Holtë, gjendet trupi i 25-vjeçares së mbytur

Trupi i një vajze 25 vjeçe është gjetur e mbytur në Kanionin e Holtës në...

Detajet

Fier, makina shpërthen në flakë sapo shoferi del prej saj

Një makinë në Fier ka shpërthyer në flakë sapo drejtuesi u saj ka dalë jashtë....

Bilanci i dëmeve materiale dhe njerëzore

Vërshimet në perëndim të Greqisë, autoritetet evakuojnë banorët

Autoritetet greke kanë evakuuar dhjetëra banorë nga shtëpitë e tyre në perëndim të vendit, vetëm...