MENU
klinika
FOTO

Hapet njëri krah i segmentit rrugor Tiranë-Elbasan

Aksion blic

Policia zbarkon në Shkodër, 14 të arrestuar

Forcat policore kanë zbarkuar në Shkodër rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm, ku kanë...

Detajet

Aksident i rëndë në Fushë Krujë, përplaset për vdekje kalimtari

Mëgjesi i sotëm ka nisur me një aksident të rëndë. Në orët e para në...

Vendimi

Qëlloi me gurë policin, arrest shtëpie për zyrtarin e Ballshit

Gjykata e Fierit vendosi masën e sigurisë “arrest shtëpie” për shtetasin Pëllumb Isufaj, i cili...

Mungesa e investimeve

Krujë/ Rrjeti elektrik i amortizuar rrezikon 400 familje

Në Dukagjin të Krujës banorët shprehin shqetësim për rrjetin e amortizuar të energjisë elektrike. Sipas...

Lajmërimi i Spahiut

Zhbllokohet buxheti i Bashkisë Skrapar

Kryetari i Bashkisë së Skraparit, Nesim Spahiu, ka njoftuar ditën e sotme me anë të...

Aksident i rëndë në Shkodër

Humb jetën nëna, e bija shtatzanë rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak më parë në Shkodër. Sipas të dhënave...

Serbia, per stabilitetin në rajon

Vuçiç: Prishtina fundi i dialogut, me miratimin e platformës

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar sot se Prishtina zyrtare me miratimin e platformës...

Pritet ballafaqim mes këshilltarëve

“Masakra” në Pazarin Karakteristik të Gjirokastrës

Masakra që po ndërmerret në Pazarin Karakteristik të Gjirokastrës ku FSHZH po ndërmerr aktin e...

Kritika politikës

Marku ‘shkund’ Shkodrën: Dua më shumë nga ju!

Kryeprokurorja Arta Marku nga Shkodra ka marrë pjesë në analizën vjetore të prokurorisë, ndërsa ka...

Postimi

“Të hiqet taksa”, Haradinaj i përgjigjet Mogherinit

Në lidhje me deklaratat e shefes së diplomacisë në BE, Federica Mogherini për taksën ndaj...

Deklarata

Dialogu Prishtinë-Beograd, Mogherini thirrje OKB-së

“Kosova duhet të heqë tarifën ndaj mallrave serbe dhe të Bosnjës”, kështu i është drejtuar...