MENU
klinika
Kritika politikës

Marku ‘shkund’ Shkodrën: Dua më shumë nga ju!

Postimi

“Të hiqet taksa”, Haradinaj i përgjigjet Mogherinit

Në lidhje me deklaratat e shefes së diplomacisë në BE, Federica Mogherini për taksën ndaj...

Deklarata

Dialogu Prishtinë-Beograd, Mogherini thirrje OKB-së

“Kosova duhet të heqë tarifën ndaj mallrave serbe dhe të Bosnjës”, kështu i është drejtuar...

Moti i keq

ARRSH apel shoferëve: Kini kujdes në këto akse!

Reshjet e borës që kanë vijuar edhe gjatë natës si dhe temperaturat e ulëta kanë...

Seanca e radhës

Babai u vrau nënën, fëmijët duan kujdestarinë nga daja

Është zhvilluar sot seanca e radhës për kujdestarin e fëmijëve të Ballshit pas vrasjes se...

Video

Rrethina e Tivarit, kulla e vjetër shqiptare

Tivari, i njohur edhe si Tivari i Ri, është qytet bregdetar në jug të Malit...

Rrëfimi nga Leposaviqi

Shqiptari që nuk di për shkëmbimin e territoreve

Leposaviqi, ose i njohur ndryshe edhe si Albanik, është qytezë dhe qendër e komunës me...

Financon Ambasada e Kuvajtit

Elbasani së shpejti me terrene të reja sportive

Elbasani do të ketë së shpejti një terren sportiv modern në shërbim të nxënësve të...

Takimi me këshilltarët e Merkel

Haradinaj zbulon: Gjermania më kërkoi heqjen e taksës

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, komentoi sërish takimin që pati dje me dy këshilltarët e...

A do të ketë dialog?

Vuçiç: Çështja e Kosovës, më e vështirë se në kohën e Gjingjiç

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç tha se propozimi i tij për çështjen e Kosovës vjen...

Ngjarjet e 100-viteve kryengritjeje

Sulmet në Prekaz/ Përmbledhje kalendarike e një shekulli

Blerim Latifi, këshilltar i kryeparlamentarit Kadri Veseli, ka reaguar sërish lidhur me historinë e 5...

Projekti

“Ismail Qemali” gjelbëron Vlorën

Rikonstruksioni i Bulevardit qendror të Vlorës nuk do sjellë pengesa për sezonin turistik në Vlorë,...