MENU
klinika
Detajet

Velipojë/ Makina përplas për vdekje kalimtarin

Nisin përgatitjet

Festivali “Unum” sjell 7 mijë turistë në Shëngjin

Në Shëngjin do të mbahet festivali ‘Unum 2019’ nga data 31 maj deri në 3...

Deklarata

Dialogu Kosovë-Serbi/ Vuçiç: Vonesat destabilizojnë rajonin

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç, deklaroi se vonesat në rifillimin e bisedimeve ndërmjet Kosovës dhe...

Takimi

Ministri i Jashtëm malazez vizitë zyrtare në Prishtinë

Mali i Zi përkrah çdo zgjidhje që do të çonte në normalizimin e marrëdhënieve mes...

20 vite nga ndërhyrja e NATO-s

Kosova, mirënjohje të përjetshme

Rrugë të mbushura me flamuj amerikanë, murale të tjera që falënderojnë NATO-n, si dhe dy...

Shkarkimi i konsullit

Mediat greke vëmendjen tek pasaportat shqiptare

Media greke i kushton një rëndësi të veçantë lajmit të ministrisë së Jashtme të Shqipërisë...

Sa do të kushtojnë për Maqedoninë?

Ulje e vazhdueshme e votës së diasporës

Po vërehet një ulje e madhe e diasporës në zgjedhjet presidenciale, kështu që numri përfundimtar...

Tepelenë

Autobusi përplas makinën, 2 persona në gjendje kritike

Paraditen e sotme është shënuar një aksident në aksin rrugor Tepelenë-Krahas. Një autobus ka përplasur...

Detajet

Aksident i rëndë në Burrel, humb jetën 40-vjeçari

Një aksident i rëndë është shënuar orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin...

Çfarë po ndodh?

Vlora sërish nën ‘ethet’ e zjarrit!

Seriali i djegies së automjeteve në qytetin bregdetar të Vlorës është “pasuruar” me një tjetër...

Krahasimi me qeveritë e tjera

Qeveria e Gruevskit/ Del raporti me shifrat e shpenzimeve

Raporti i fundit gjashtëmujor në Maqedoninë e Veriut ka publikuar të dhënat e shpenzimeve të...

Sekuestrohen 328 kg kanabis

Vlorë/ Policia godet grupin kriminal, 10 të arrestuar

Dhjetë persona janë arrestuar nga policisa e Vlorës, në kuadër të operacionit antidrogë të koduar...