MENU
klinika
Kavajë

Sekuestrohet pistoleta në një lokal, arrestohet 19-vjeçari

Sekuestrimi i kokainës në portin e Durrësit

Zbulohet kompania që i përket anija që transportonte qymyr

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me sekuestrimin e 50 kg drogë sot...

Droga në anijen me qymyr

Sekuestrohet një sasi kokaine në Portin e Durrësit

Sekuestrohet një sasi kokaine në Portin e Durrësit. Njësia Task Force me qëndrim stacionar prej...

Dibër

Mbante armë zjarri pa leje në banesë, arrestohet 35-vjeçari

Policia e Dibrës ka vënë në pranga një 35-vjeçar. Shtetasi Bashkim Himallari është arrestuar pasi...

Paralajmërimi

Borrell goditje Serbisë: S’ka të ardhme evropiane nëse…

Shefi i diplomacisë së Bashkimit Evropian, Josep Borrell, i bëri thirrje Serbisë që të mbështesë...

Nisin kërkimet nga toka dhe nga ajri

Turistët bien nga Mali i Çikës në Vlorë

Një turist ka leshuar sinjalin SOS, pasi ka renë dhe ndodhet i plagosur në majen...

Gara për kreun e ri të PD

Berisha takim me simpatizantët në Kukës, Elezi në Berat e Lushnje

Sali Berisha dhe Ibsen Elezi, rivalët në garën për kreun e ri të Partisë Demokratike...

Margariti prezanton planin

Rama: Projekt i ri për Durrësin e vjetër, na duhet për ekonominë

Kryeministri Edi Rama bashkë me ministren e Kulturës Elva Margariti dhe kryebashkiaken e Durrësit Emirjana...

Ja çfarë shkruan media amerikane

‘Open Balkan’, mundësi që duhet shfrytëzuar nga Perëndimi

Nisma e Ballkanit të Hapur mund t’i mundësojë Perëndimit të shfrytëzojë avantazhin e tij më...

Nuk ndalen lëkundjet

Greqia goditet nga tërmeti, ku ishte epiqendra

Greqia është goditur nga një tërmet gjatë mëngjesit të sotëm. Mediat greke raportojnë se tërmeti...

Arsyeja

Mitsotakis për vizitë zyrtare në SHBA

Kryeministri i Greqisë Krijakos Micotakis sot e filloi vizitën zyrtare në SHBA, ndërsa në Uashington...

Kosovë

Ishte për vizitë tek daja, ndërron jetë papritur 17-vjeçari

Një i ri nga Lipjani ka humbur jetën, ndërsa raportohet se ishte duke qëndruar për...