MENU
klinika
ifton të votojnë për PD-në dhe Bashën e jo për veten e tij

Gjekmarkaj video-mesazh ndryshe për qytetarët

arrestohen tre të rinj, mes tyre një i mitur

Tentuan të vidhnin pikën e bllokimit të automjeteve në Laç

Policia e Kurbinit ka arrestuar tre persona, të cilët kaë tentuar të grabisin një pikë...

Tre ditë nga zgjedhjet/ Njoftimi i KQZ-së

Nis shpërndarja e materialeve zgjedhore në disa qarqe

Ka nisur sot shpërndarja e materialeve zgjedhore për zgjedhjet e 25 prillit. Zëdhënësja e KQZ-së...

"Sfida ime në Tropojë"

Petrit Malaj: Ja çfarë më ka premtuar Rama për Kukësin

I ftuar në Shqip nga Rudina Xhunga, në Dritare.tv kandidati për deputet i PS-së në...

Rama publikon videon nga aeroporti Kukësit

“Zoti e ka bërë Shqipërinë për telha, e ka qëndisur…”

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një video nga aeroporti i ri i Kukësit,...

Ja çfarë pritet të ndodhë me...

Aeroporti i ri i Kukësit do ulë çmimet

Vënia në funksion e Aeroporti të Kukësit do të ndikojë në uljen e çmimit të...

Arsyeja domethënëse

Pse Aeroporti në Kukës mban emrin “Zayed”?

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, gjatë fjalës së tij në ceremoninë e organizuar për hapjen...

Sondazhi i fundit i Piepolit 1 javë para zgjedhjeve

Kukësin e merr PD, ruan bastionin e saj historik

PD me aleatët vijojnë të ruajnë Kukësin edhe në sondazhin e fundit të Piepolit 1...

“Nga çasti i hapjes”

Rama publikon fotot nga Aeroporti i Kukësit

Dita e djeshme, ishte një ditë e shënuar për qytetarët e Kukësit, por jo vetëm,...

“Dëgjova një shpërthim dhe më pas…”

Digjet makina e kreut të grupeksionit të PD në Vaun e Dejës

Digjet makina e kryetarit të grupseksionit të Partisë Demokratike ne Shelqet të bashkisë Vau i...

“Zayed” (Flatrat e Veriut)

Sot ulet avioni i parë në Aeroportin e Kukësit

Sot do të zhvillohet fluturimi i parë në Aeroportin e Kukësit ‘Zayed, Flatrat e Veriut’,...

"U bë realitet ëndrra shumëvjeçare e komunitetit!"

Rama publikon videon nga materniteti i Lezhës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një video, të...