MENU
klinika
Tentuan të kalonin ilegalisht

Dibër/ 7 klandestinë kapen në kufi

Ja çfarë i kërkon Presidentit!

Voltana kundër Lulit?

Edhe njehere tjeter shkodraneve dhe shqiptareve ju shfaq ne ekran me nje deklarate politike por...

Balluku jep premtimin

“Ambiente cilësore”/ Nis rikonstruksioni i DRSHTRR

Në DRSHTRR Laç, ka nisur puna për rikonstruksionin e plotë të godinës, një investim i...

Nuk deklaroi ndërtesën 3 katëshe

Shkarkohet nga detyra kryetari i Gjykatës së Kukësit, Isuf Shehu

Kreu i Gjykatës së Kukësit, Isuf Shehu është shkarkuar ditën e sotme nga KPK. Sipas...

Balluku: Mundësi për të tërhequr energjinë e prodhuar nga HEC-et

Rehabilitohet nënstacioni Laç 2, ja çfarë pritet të sjell transformimi

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku inspektoi nga afër investimin e realizuar në nënstacionin...

Çfarë po ndodh në Lezhë?

Policia qëlloi/ “Dorëzohu se të vramë!”

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot pranë nënstacioni elektrik në Lezhë. Mësohet se...

Vendimi i Gjykatës

Vodhën 13 mln lekë te Posta e Krujës, lihen në burg të arrestuarit

Gjykata ka vendosur të lërë prapa hekurave gjashtë personat e arrestuar për grabitjen e një...

Detajet

Aksident fatal në Lezhë, përplasen dy mjete, 1 i vdekur

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor...

Përse ankohen punëtorët?

Shkodër, sindikatat në protestë: Duam kompaninë e vjetër

Bashkimi i sindikatave të pavarura dega Shkodër dhe punonjësit e Shërbimit të Pastrimit kanë zhvilluar...

Eksploziv dibranit

Një vit më parë i vranë djalin, sot tritol në shtëpi

Në orët e para të ditës së sotme i është vendosur një sasi eksploziv në...

Arrestohen 3 persona

Detaje nga grabitja e 110 mln lekëve në postën e Krujës

Tre persona janë arrestuar në lidhje me grabitjen e ndodhur pak ditë më parë në...

“Komani dhe Fierza në nivele normale”

Prefekti i Shkodrës: S’ka probleme nga reshjet

“Nuk ka probleme nga reshjet! Dje kishim probleme në rrugën e Dukagjinit, sot është normal...