MENU
klinika
Çfarë pritet nga ky investim?

Drejt përfundimit rikonstruksioni i aksit Qafë Thorë – Theth

"Nuk e raportova se më kërcënuan"

Vidhet kasaforta e postës në Krujë, autorët marrin 11 mln lekë!

 Posta e qytetit të Krujës ka rënë pre e grabitjes në orët e para të mëngjesit...

Ish-ministri i Jashtëm mesazh në 70-vjetorin e “Teatrit Migjeni”

“Çdo pushtet e qeveri borxhli karshi Shkodrës”

Ish-ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, deputeti socialist Ditmir Bushati ka dhënë një mesazh...

"Sigurojmë furnizim 24 orë me ujë për banorët"

Nis ndërtimi i ujësjellësit të ri të Krujës

Pak muaj më parë, përmes Platformës së Bashkëqeverisjes shqiperiaqeduam.al, një grup banorësh nga Bashkia e...

Studim i OSBE-së

Alarmante/ Krimi ‘mbërthen’ dy qytetet

Qytetet e Vlorës dhe Shkodrës, edhe këtë vit, vlerësohen si qarqet më të rrezikuara nga...

Çmime nën petkun e errësirës

Skandal në teatrin Migjeni, Shkodra fik dritat gjatë vlerësimit

Teatri “Migjeni” në Shkodër u vlerësua sot me titullin “Nderi i Kombit” nga Presidenti, Ilir...

Çfarë zbuloi hetimi me metoda speciale?

Pezullohen 8 punonjës në burgun e Fushë-Krujës

Tetë punonjës të burgut të Fushë-Krujës janë pezulluar nga detyra, pasi është zbuluar një rast...

"T’i jepet fund kësaj situate"

Banorët e Laçit në protestë për përmbytjet

Të përmbytur dy herë brenda një muaj banorët e fshatit Sanxhak në Kurbin kanë protestuar...

Çfarë po ndodh në Mirditë?

Dhunohen rojet e një firme, digjen 4 makina

Dy persona që ruanin makineritë e firmës në Kaçinar të Mirditës janë dhunuar fizikisht, ndërsa...

Aksident në Lezhë

Makina përplas motorin, vdes 55-vjeçari

Një aksident ka ndodhur në oret e para të ditës së sotme në Lezhë. Aksidenti...

Emrat/ Operacioni për të ardhurat nga aktiviteti kriminal

Apartamente e makina, sekuestrohen 3 mln euro pasuri

Sekuestrohen 3 milionë euro pasuri, me burim të ardhurash nga aktiviteti kriminal. Burime zyrtare nga...

Dikur bëhej plazh, sot...

Lumi Ishëm në Lezhë vazhdon të ndotet!

Lumi Ishëm në Lezhë prej vitesh vijon të ndotet në mënyrë të tmerrshme nga njerëz...