MENU
klinika
Detajet

Aksident i rëndë në Tropojë/ Humb jetën 9-vjeçari

20 bashki për certifikim

30 Qershori kthehet sërish te Kolegji Zgjedhor

Kolegji Zgjedhor do të marrë sërish në shqyrtim procesin zgjedhor të 30 qershorit. Këtë herë...

Investimet në turizëm

Liqeni i Ulzës po tërheq turistët e po rikthen vendasit

Shumë afër me kryeqytetin, por e fshehur në mes të bukurive natyrore gjendet Ulza. Që...

"Keni afat 3 muaj"

Gjonaj vizitë “blic” në Kukës, paralajmëron “furtunë” shkarkimesh

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj paralajmëron ‘furtunë’ shkarkime në administratë. Ministrja ka bërë sot një...

Shqetësimi i pushuesve

Shëngjin/ Mungojnë hapësirat për plazhe publike

Hapësirat për plazhe publike vijojnë të jenë shqetësim në bregdetet e vendit. Në Shëngjin Prefekti...

Shkodër

Korrupsioni me bizneset, Gjykata liron 2 inspektorët

Gjykata e Shkodrës ka lënë sot të lirë 2 inspektorët e arrestuar dy ditë më...

“Transportuesi"

Trafikonin emigrantë, 2 në pranga në Shkodër

Policia e Shkodrës njofton se ka arrestuar 2 shtetas dhe 2 të tjerë janë proceduar...

Kaloi tre kriteret

KPK konfirmon në detyrë prokurorin Petrit Çano

KPK ka konfirmuar në detyrë drejtuesin e Prokurorisë së Krujës, Petrit Çano. Pas vlerësimit të...

Zgjedhjet në Lezhë

PD, s’e lë me kaq, padit komisionerët dhe numëruesit

Partia Demokratike ka hedhur në gjyq komisionerët dhe numëruesit e zgjedhje të 30 qershorit në...

Aksident i rëndë në Lezhë

Plagosen 5 persona, 2 në gjendje kritike

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në afërsi të urës së Matit...

"Do u vras dhe djeg shtëpinë"/

‘Çmendet’ plaku në Kukës, kërcënon familjen

Një i moshuar është arrestuar nga policia e Kukësit pasi ka kërcënuar familjen e tij...

Emra+Detaje

Shkodër/ Arrestohen 2 inspektorë të taksave në bashki

Në prangat e policisë kanë rënë 2 inspektorë të taksave në Shkodër. Mësohet se dy...