MENU
klinika
Detajet e para

Gjendet i mbytur një peshkatar në Liqenin e Shkodrës

Investimet në rrjetin e kanalizimeve

Ambasadori zviceran e ministri Lleshaj vizitë në Lezhë

Vizita në investimet e përbashkëta ndërmjet qeverisë shqiptare dhe atë të Zvicrës ka mbledhur sot...

Familjarë të një të rasti pozitiv të djeshëm

Dy raste të reja me COVID-19 në Shkodër

Dy rastet e reja në Shkodër gjatë 24 orët e fundit janë raste kontakti të...

Informacioni paraprak

E përplas makina, ndërron jetë i moshuari

Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një të moshuari, ka ndodhur mëngjesin e...

Gjurmë në historikun e pushtetit vendor

Ndahet nga jeta ish kreu i PD në Mirditë

Kryetari i PD Lulzim Basha dha lajmin për ndarjen nga jeta të ish kreut të...

Familja e denoncon te zhdukur prej 5 ditësh

Doli të mblidhte bimë medicinale në Dibër, mister fati i të riut

Një 18-vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej...

Çuçi: Disiplinohet shitja e peshkut dhe...

Inaugurohet qendra e ankandit të peshkut në liqenin e Shkodrës

Ministri i Bujqësisë, Bledi Çuçi ka njoftuar se prej ditës së hënë do të vihet...

19 tamponë në 24 orët e fundit

Në Krujë shtohen rastet pozitive me COVID-19

Kruja ashtu si Tirana dhe disa rrethe të tjera vijon të jetë aktive me rastet...

Video/ Dita Botërore e Biodiversitetit

Pasuritë natyrore të Shqipërisë kthehen në atraksion turistik

22 maji, Dita Ndërkombëtare e Biodiversitetit është shpallur nga Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të...

Rama në Bubq, ja kur nisin punimet!

Rindërtimi/ “Metër për metër do marrësh atë që ke”

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Bubq, Krujë ku ka parë nga afër vendin...

Nuk dihet shkaku

Sherr me thika në Fushë Krujë, plagosen 2 të rinj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Krujë, ku pas një sherri me thika kanë...

Flasin ekspertët

Lumi Drin, kërcënim serioz për Shëngjinin

Ekspertët e mjedisit thonë se Lumi Drin i ka humbur ekuilibrat dhe në pjesën fundore...