MENU
klinika
30 të shoqëruar në Tiranë, Kukës e Shkodër

Operacion antidrogë në Shqipëri, hetimet prej 1 viti

Burg për bashkëpunëtorin e tij

Lezhë: Vrasja e rapsodit dhe mikut të tij

Gjykata e Lezhes ka vendosur masën e sigurisë ‘Arrest në burg’, për Agron Lushin të...

Shembët godinën, por jo…

Me distancë dhe pankarta në duar, protestojnë për Teatrin

Aktorët e Teatrit ”Migjeni” në Shkodër kanë protestuar sot në mënyrë paqësore për shembjen e...

Maturantët rikthehen në bankat e shkollës

Maska, doreza dhe sinjalistët në çdo hap që hedhin!

Maturantët nën rregulla strikte higjieno-sanitare i janë rikthyer bankave të shkollës pas rreth 3 muajsh...

Një mundësi e mirë pushimesh

“Puka, turizëm malor gjithëvjetor”

Puka këtë sezon veror do të jetë në krye të listës së ofertave të turizmit...

Ja çfarë u zbulua!

Policia kontrolle masive me dronë në Krujë për drogë

Policia ka bërë kontroll masiv në Krujë për parandalimin e kultivimit të kanabisit. Gjatë kontrollit...

Rama: Shembull i ripërtëritjes

Shkodra nga sot me 5 qendra të reja shëndetësore

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të shtunë me një video-mesazh për të gjithë...

Priten rezultate të tjera

Konfirmohet një rast i ri me koronavirus në Krujë

Një rast i ri me koronavirus është konfirmuar në Krujë këtë të premte. Nga 22...

Ekzekutimi i dyfishtë në Lezhë

Arrestohet bashkëpunëtori i vrasjes së rapsodit dhe mikut të tij

Arrestohet Agron Lushi, 35 vjeç, si bashkëpunëtor i vrasjes së dyfishtë ku humbi jetën rapsodi...

16 të prekur aktivë me Covid-19

Dy ditë pa raste të reja në Shkodër

Shkodra mbetet zonë e kuqe e koronavirusit në Shqipëri me 16 raste aktive dhe 116...

4 raste të reja në Krujë e Fushë- Krujë

Riaktivizohen rastet me COVID-19 në fasoneri

Janë riaktivizuar rastet pozitive me COVID-19 nëpër fasoneri. Sërish bëhet fjala për Bashkinë e Krujës,...

Rama nxjerr videon

Shkodër/ Shumë shpejt kantier për vijën liqenore

Rama nxjerr videon nga Shiroka: Ishte lënë në harresë nga bashkia e Shkodrës. Shumë shpejt...