MENU
klinika
Vetëm 2 raste të reja

Sheshohet kurba në Krujë

Pak ditë më parë mori kompetencat

IKMT me ‘dorë të hekurt’, gjobit kompaninë e pastrimit

Vetëm pak ditë më parë, Inspektorati Kombëtar i Mjedisit dhe Territorit ka marrë kompetencat për...

"Tregu duhej të hapej"

Tregtarët ambulantë në Lezhë protestë para bashkisë

Tregtarët ambualantë të tregut të Lezhës duhet të vazhdonin sot normalisht punën pas urdhrit për...

Vatra e “nxehtë” e Covid-19

Kruja asnjë rast pozitiv gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit nuk ka rezultuar asnjë person i infektuar me COVID-19 në...

Kontrolle në sera dhe tunele

Policia blindon Niklën

Një operacion antidrogë është organizuar nga policia e Krujës, në zonën e Niklës. Forca të...

Ja sa raste të reja janë konfirmuar!

Rritet numri i të infektuarve në Krujë

Rritet numri i të infektuarve me COVID-19 në Krujë. Burime bëjnë me dije se gjatë...

"Nuk duhet të ulim vigjilencën"

Kukësi zonë e gjelbër, Duraku këshillon qytetarët

Qyteti i Kukësit ka dalë nga harta e kuqe e Covid-19. 18 rastet që prej 13...

Njëri ndërron jetë, tjetri dërgohet në spital por…

Punëtorët e një firme interneti i zë korenti gjatë punës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Punëtorët e një firme interneti kanë...

COVID/ Policia dhe prokuroria nuk nisën asnjë hetim

Hapet fasoneria që infektoi Krujën dhe Kurbinin

Në 24 orët e fundit në Krujë dhe Fushë Krujë janë 3 të infektuar me...

Shtëpitë shpëtojnë mrekullisht

Shembje masive në Koman

Janë pamje të frikshme ato ku shihet qartësisht shembja e sotme e një masivi shkëmbor...

Disa të shoqëruar nga policia

Punonjësit e fasonerisë në Kuçovë protestë për “pagën e luftës”

Punonjësit e fasonerisë nga qyteti i Kuçovës janë mbledhur sot të gjithë bashkë dhe janë...

FOTO/ Sëmundja e plasjes

Ministria e Bujqësisë nis vaksinimin e bagëtive

Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural ka nisur fushatën e vaksinimit të bagëtive në zonat...