MENU
klinika
Vrasja e vëllezërve Bilali

Autorët lanë gjurmë në makinën e djegur

Një vit pas shembjes

Lezhë/ Riparohet rruga që të çon tek kalaja

Gati një vit pas shembjes së një muri, në rrugën që të çon tek kalaja...

Kushtet e tregut ushqimor

Tregtarët e Shkodrës: Do shesim para Bashkisë!

Një vit më parë, bashkia e Shkodrës nisi rikonstruksionin e tregut ushqimor të Rusit, me...

Njoftimi i policisë

Protestuan kundër Ramës në Kukës, ç’ndodhi me 13 persona?

Rreth 13 persona janë proceduar nga policia një ditë pas protestës me të cilën u...

Shqetësimi serioz

Ujërat e zeza “shkatërrojnë” lagunën Kune-Vain

Dy vitet e fundit në lagunën e Kunes në Lezhë, ndotjet kanë qenë masive duke...

Detajet nga ngjarja e rëndë

Shpërthen granata, mbetet viktimë një fëmijë

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak çaste më parë në Bulqizë. Një fëmijë ka...

Vendimi

Motër e vëlla u kapën me mina në Lezhë, ç’vendosi Gjykata?

Gjykata ka dhënë sot masat e sigurisë për dy të rinjtë motër e vëlla që...

Thyejnë xhamat

Shkodër/ Studentët protestojnë në fakultetin Juridik

Një grup studentësh në Shkodër janë ngritur në protestë ditën e sotme. Studentët i janë...

Reagon ministrja Shahini

Dhunonte nxënësit, pezullohet mësuesja në Kukës

Një sërë denoncimesh mbërritën në emsionin “Stop” për mësuesen Bedrie Kastrati në shkollën 9-vjeçare “Bajram...

Ngjarja e rëndë

Tronditet Shkodra, tritol në banesën e 43-vjeçarit

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar në Shkodër. Në banesën e një 43-vjeçari ka...

Operacioni antidrogë

Kurbin/ Kapen 5 persona në flagrancë me armë dhe kanabis

Pesë persona kanë përfunduar në pranga ditën e sotme, si dhe dy të tjerë janë...

Detajet

‘Lajthit’ kuksiani, shkon të vrasë kreun e ALUIZNI-t

Policia e Kukësit ka parandaluar një sulm të mundshëm me armë ndaj drejtorit të ALUIZNI-t...