MENU
klinika
Ja ku e kishte fshehur!

Vrau nipin, policia gjen autorin dhe armën e krimit

Ndëshkime në Vlorë

Berati dhe Lezha me rrugë të boshatisura

Në ditën e tretë të karantinës, qyteti Beratit dhe Lezhës vijojnë të jenë në qetësi....

Vetëkarantinimi

Kukësi, Lushnja, Fieri në qetësi totale

Rrugët në qytetin e Fierit, Lushnjes dhe Kukësit janë të zbrazëta. Një qetësi absolute dominon...

Shkaqet mister

Xhaxhai vret me armë zjarri nipin 35-vjeçar

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të shtune në fshatin Halil në...

Piknik në Shirokë

Të gjithë të izoluar, shkodranët veprojnë ndryshe

Ndërkohë që të gjithë autoritetet bëjnë apel për të qëndruar në shtëpi, për të parandaluar...

Kkalimi vetëm nga Hani i Hotit

Shqipëria mbyll 2 pika kufitare me Malin e Zi

Shqiperia mbyll dy pika kufitare edhe me Malin e Zi pas situatës së krijaur nga...

Mbrojtja nga Koronavirusi

‘Bindet’ Lezha, në qytet vetëm makinat e policisë

Edhe Lezha i është bindur urdhrit të qeverisë për ndalim qarkullimi. Rruga kryesore ka marrë...

Meshat online...

Pezullohet deri më 3 prill pelegrinazhi në Kishën e Laçit

Me një dekret të lëshuar ditën e sotme nga Dioqeza Katolike dhe që hyn në...

Ndalohen takimet e të burgosurve

Koronavirusi ‘shtrëngon’ rregullat dhe në Burgun e Sigurisë së Lartë

Në kuadër të masave drastike të marra në të gjithë vendin e institucionet publike kundër...

Bllokohen 3 autobusa me shqiptarë

Pikat kufitare në Shkodër nuk lejojnë udhëtarët nga Italia

Pikat Kufitare të Hanit të Hotit në Malësinë e Madhe dhe Muriqanit në Shkodër nuk...

Ndihma mjekësore në urgjencën e improvizuar

Koronavirusi, Laçi pa spital

Teksa coronavirusi ka prekur edhe Shqipërinë, në qytetin e Laçit vijon të mungojë spitali, pasi...

Nis dezinfektimi i qytetit

Familja pukjane me koronavirus

Banorët e Pukës janë zgjuar sot të panikuar nga koronavirusi, teksa pesë anëtarë të një...