MENU
klinika
Kush e zëvendëson

Vrasjet në Shkodër/ Shkarkohet shefi i komisariatit

Takimi në Shkodër

Voltana Ademi përplaset me Ardi Veliun, kreu i policisë largohet

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi është përfshirë në një debat me kreun e Policisë...

Antiterrori

Prokuroria heton ceremoninë për ushtarët malazezë

Gjykata e Shkodrës bie dakord me antiterrorin se prokuroria nuk ka bërë detyrën dhe nuk...

Vrasjet

“Disa pranojnë plumbin dhe…”, mesazhi i Arqipeshkvit Massafra

Arqipeshkvi i dioqezës Shkodër-Pult Angelo Massafra ka komentuar ngjarjet e rënda të ndodhura në Shkodër,...

Detajet nga policia

Vrasja e dy vëllezërve/ Larje hesapesh

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e dy vëllezërve Bilali, ditën e djeshme në...

Arsyet e zjarrvënies

Zjarret masive në Mat/ Procedohen penalisht tre persona

Dy adoleshentë dhe një i rritur dyshohet se janë autorët e zjarrvënies në zonën e...

Kërkohet ndërhyrja e MM

Burreli nën “pushtetin” e flakëve

Zjarri i rënë një ditë më parë në vendin e quajtur Kongrazhd në afërsi të...

Vrasja mafioze në Shkodër

Policia jep detajet dhe ka një apel për qytetarët

Policia e Shkodrës ka dhënë detajet e para në lidhje me vrasjen mafioze të dy...

FOTO+EMRAT

Cilët janë dy vëllezërit e vrarë sot?

Ditën e sotme në Shkodër mbetën të vdekur dy vëllezërit Astrit dhe Brahim Bilali. Njëri...

Detajet

Masakra me 2 të vdekur në Shkodër, lidhja me “Bajrat”

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Shkodrën ditën e sotme. Si pasojë e disa të...

EMRAT

E rëndë në Shkodër, vriten 2 vëllezër

Duket se krimi nuk ka të ndalur në Shkodër. Në këtë qytet një tjetër ngjarje...

Gjysma e qytetit në emigracion

Lezhianët marrin ‘arratinë’

Mbi 40 % e banorëve lezhianë përllogaritet ta kenë emigruar nga Lezha gjatë viteve të...