MENU
klinika
Kontakte të punonjësve të fasonerisë

COVID-19/ Kruja ‘zgjohet’ me 7 raste të reja

Sipas MSH

Qytetet ku janë shëruar të gjithë të prekurit me COVID 19

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se gjatë 24 orëve të fundit, 11 pacientë të tjerë...

Konfirmohen 18 raste të reja

Kruja vatra e “nxehtë” e COVID 19

Kruja është kthyer në vatrën e re dhe më të “nxehtë” të përhapjes së COVID...

Pritet të intubohet

Një rast i rëndë me COVID 19 sillet me urgjencë nga Shkodra

Ditën e sotme ka mbërritur në spitalin COVID 1, një pacient në gjendje të rëndë...

Nga 21 të testuar, 11 rezultojnë pozitivë

Kruja vatra më e re e COVID-19 në Shqipëri

Kruja ka regjistruar 11 raste me COVID-19 teksa deri më tani ka pasur 23 raste....

Testohen 21 persona

Konfirmohen 6 raste të reja me koronavirus në Krujë

Konfirmohen 6 raste të reja me COVID-19 në Krujë. Mësohet se ditën e djeshme janë...

Tunel dezinfektimi në treg

Rritja e të infektuarve në Kurbin, bashkia shtrëngon masat

Rritja e të infektuarve që sot shkoi në 19 në Kurbin nga vatra e fasonerisë në Fushë...

Situata në Kurbin

Rëndohet situata në fasoneri, 17 raste të reja me COVID-19

Fasoneritë në Krujë dhe Kurbin janë kthyer në vatër të përhapjes së koronavirusit përmes kontakteve....

Pas riatdhesimit

Në Kukës, 17 qytetarë të karantinuar në dy hotele

17 shtetas të riatdhesuar po qëndrojnë në Kukës. Ata janë nga qytete të ndryshme të...

Në një fasoneri me rreth 300 punëtorë

Konfirmohet një tjetër rast pozitiv në Krujë

Është konfirmuar një tjetër rast pozitiv me koronavirus në një fasoneri tjetër të Krujës. Mësohet...

Detaje nga arrestimi i anëtarit të 13-të

Si funksiononte grupi i fajdeve në Shkodër?

Policia e Shkodrës njoftoi sot arrestimin e 23-vjeçarit Jonuz Alija, i cili rezulton të jetë...

Njëri infermier

Dy raste të reja me koronavirus në Shkodër

Nga 14 rastet e reja me COVID-19, 2 janë në Shkodër dhe njëri prej tyre...