MENU
klinika
Çfarë kërkohej dhe çfarë u gjend?

Panik në Kurbin, kontrolle të befasishme kudo

Shkaku

Aksident/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

Një person ka humbur jetë si pasojë e një aksidenti, të regjistruar pasditen e sotme...

Renditja e qyteteve

Konsumi i alkoolit dhe duhanit/ Dibra zë vend të parë

Qarku i Dibrës është qarku me përqindjen më të lartë të konsumit të pijeve alkoolike...

Ndikimi në zhvillimin e zonave

Gati në mars, Rruga e Arbrit pa pagesë

Rruga e Arbrit, e cila pritet të jetë gati në mars të vitit 2021, do...

"Nuk është trajtuar siç duhet"

Plantacionet e gështenjave preken nga ‘kanceri’

Shenjat e para janë dhënë këtë vit, ku prodhimi ra me 20 deri në 30%,...

"Shkodra si Republikë më vete"

Nuk festohet dita e çlirimit/ Veteranët kundër Ademit

Veteranët e LANÇ në Shkodër kanë dalë kundër kryebashkiakes Voltana Ademi. Sipas tyre ka përjashtuar...

Fushë Krujë- Thumanë

Aksident i rëndë, i riu i merr jetën të moshuarës

Një  aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një shtetase të moshuar ka ndodhur këtë...

Qendër e re shëndetësore në Vaun e Dejës

Manastirliu: Do të rehabilitojmë 120 qendra me buxhetin e ri

Ministrja Manastirliu inspektoi qendrën e re shëndetësore të Vaut të Dejës, ku garantoi financim për...

E rëndë në Dibër

Jetonte vetëm/ 68-vjeçari vret veten

Një i moshuar është gjetur i vrarë me armë zjarri në banesën e tij, në...

"Po nuk na ndihmoi shteti..."

Kurbin/ Fermerët mblidhen tek ulliri dy mijëvjeçar

Kultivuesit e Ullirit u mblodhën në Gjorm të Kurbinit në një panair që organizohet për...

Detajet

E rëndë në Kamëz/ Makina përplas për vdekje 35-vjeçaren

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë pasdite në Kamëz. Aksidenti ndodhi tek Bulevardi...

"Ankesa nuk është marrë për bazë"

Rruga e Kombit rrezikon nxënësit

Dhjetëra të tjerë e rrezikojnë jetën çdo ditë në këtë rrugë. Mungon rrugë dytësore në...