MENU
klinika
Bashkia e Kukësit

Programe të posaçme sociale për të miturit me probleme ligjore

Task Forca Antikorrupsion

Shkodër/ Lëvizje tek tatimet, shkarkohet drejtori

Në portalin e bashkëqeverisjes në platformën Shqipëriaqëduam.al, denoncimet për korrupsion kanë shkaktuar një furtunë në...

Bashkitë e Qarkut Shkodër

Sondazhi/Performancat e kryebashkiakëve

Prej një muaji është hapur sondazhin online për mbarëvajtjen e punës së 61 kryetarëve të...

Bie niveli i ujit

Shkodër/ Liqeni më i madh në Ballkan shkon drejt tharjes

Liqeni i Shkodrës ka pësuar një rënie drastike përsa i përket nivelit të ujit, dhe...

Bushati në Shkodër

Ndizet fushata/ Qëllimi i PS-së bashkitë e djathta

Teksa janë ndezur motorët e fushatës, duket se Partia Socialiste do të fokusohet më së...

Vendimi i Gjykatës së Shkodrës

Trafikantët e 11 sirianëve/ Përgjimet zbulojnë organizatorin

Prokuroria e Shkodrës, ka bërë me dije se në bazë të zbardhjes së përgjimeve, organizatori...

Plagosen 3 të tjerë

Aksidenti/ Dy të vdekur në rrugën e Kombit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Kombit, ku si...

Instalimi i aparaturave moderne

Transformimi i spitalit të Kukësit me një projekt të ri

Spitali rajonal i Kukësit, për herë të parë pas dekadash përfiton investime madhore në pajisje...

Operacioni policor ‘GRE-HOT’

Shkatërrohet banda e trafikut të qenieve njerëzore, 5 të arrestuar

5 persona kanë përfunduar në pranga, pasi akuzohen për veprat penale “Trafikimi i qenieve njerëzore”...

Investimi në Agroturizëm

Rama: Aeroporti në Kukës ndihmon projektin “100 fshatrat”

Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm sot në Shishtavec të Kukësit për programin “100 fshatrat”....

Lufta kundër informalitetit

Mbyllje aktiviteti dhe gjoba për 5 pika grumbullimi kromi

Policia e Dibrës ka bllokuar 5 aktivitete të mbledhjes dhe grumbullimit të kromit si dhe...

Në Bjeshkët e Kaprres

Dy turistët e huaj humbin në Theth, gjenden pas 8 orësh

Policia shpëton dy turistë të huaj në Theth, të cilët kishin mbetur të bllokuar në...