MENU
klinika
Vendimi

Video-skandali/ Gjykata merr vendimin për policin

Shkodër

Revoltohen studentët, bllokojnë policinë

Pas denoncimit se një punonjës policie ngacmonte një studente në fakultet, sot studentët e Shkodrës...

Tjetër akuzë për përdhunim

Shkodër/ Efektivi i FNSH-së tenton të abuzojë me një studente

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ditën e sotme ka marrë në pyetje...

Njoftimi

Reshjet e borës, ARRSH: Gjendja në akset rrugore

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për gjendjen në akset rrugore të vendit pas rikthimit...

Njoftimi

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër

Një punonjës policie në Malësinë e Madhe ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet...

Detajet

U mbyt në Drin, gjendet pas 12 ditësh trupi i peshkatarit

Gjendet pas 12 ditësh trupi i peshkatarit të mbytur në lumin Drin. Trupi i Agim...

Emri

Pukë/ Vrasja e 30-vjeçarit, arrestohet autori

Dy ditë pas vrasjes së 30-vjeçarit Petrit Biba në Pukë policia ka arrestuar autorin. Zyrtarisht...

Detajet

Shkodra në protestë: Po na detyroni të ikim

Qytetarët e Shkodrës thonë se janë harruar nga qeveria dhe janë nënshtruar nga krimi i...

Demokratët thirrje për 16-Shkurtin

Edhe Dibra në protestë, mblidhen për rrëzimin e qeverisë

Qindra banorë nën drejtimin e deputetit demokrat Xhemal Gjunkshi janë mbledhur në bulevardin e Peshkopisë...

Detajet

Vrasja e 30-vjeçarit në Pukë, identifikohet autori

Policia e Pukës ka identifikuar autorin e vrasjes së 30-vjeçarit Petrit Biba në Pukë. Ai...

Paralajmërimi

Shkodër/ Studentët dalin me 10 kërkesa

Studentët e universitetit të Shkodrës që janë në protestë kanë paraqitur 10 kërkesa për rektoratin...

Ngjarje tragjike

Bulqizë/ Humb jetën minatori, u godit nga masivi i gurëve

Një 53 vjeçar ka gjetur vdekjen në minierën e Bulqizës  mesditën e kësaj të premteje...