MENU
klinika
Investimi në Agroturizëm

Rama: Aeroporti në Kukës ndihmon projektin “100 fshatrat”

Lufta kundër informalitetit

Mbyllje aktiviteti dhe gjoba për 5 pika grumbullimi kromi

Policia e Dibrës ka bllokuar 5 aktivitete të mbledhjes dhe grumbullimit të kromit si dhe...

Në Bjeshkët e Kaprres

Dy turistët e huaj humbin në Theth, gjenden pas 8 orësh

Policia shpëton dy turistë të huaj në Theth, të cilët kishin mbetur të bllokuar në...

Detajet

16 vite burg/ Kush është shkodrani i arrestuar

Nje 48 vjeçar është arrestuar nga policia e Shkodrës, pasi ishte dënuar me 16 vite...

Masakra në Mat

Çfarë i ndodhi autorit në qeli, që u mbajt sekret

Autori i vrasjes së trefishtë në Mat ka tentuar t’i japë fund jetës në ambientet...

Bandat kriminale

Arrestohet kryebanditi i Shkodres

Ndalohet Enver Bajri në Spanjë, drejtuesi i dyshuar i grupit “Bajri”. Policia e Shtetit, në...

Shkak dëmshpërblimet

Banorët e By pass-it të Shkodrës sërish në protestë

Banorët e By pass-it të Shkodrës sërish në protestë.  Ndërsa punimet vijojnë në këtë vepër,...

Detajet

Qeveria gati projektin për rrugët e Thethit, Tushemishtit e Semanit

Fshati i famshëm i Teto Ollgës e Thethi i bukur i lartësive të mëdha, do...

Nuk shiten prodhimet

Fermerët në Dibër ankohen për mungesë tregu

Fermerët në Dibër ankohen se prodhimi cilësor e i bollshëm këtë vit po u mbetet...

Deklarata

Basha: Katastrofë! Shteti i është dorëzuar krimit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e konsideroi vetingun e politikanëve si rrugën e vetme...

Detajet

Zhduken dy vajza në Tiranë e Lezhë, prindërit në alarm

Dy vajza në Tiranë dhe në Lezhë rezultojnë të zhdukura. Mësohet se rasti i parë...

Arrestimet e 'të fortëve'

Ambasadori i Austrisë nga Shkodra: Një hap pozitiv

Ambasadori austriak, Johan Sattler gjatë festës së Austrisë, event që mblodhi personalitete dhe figura të...