MENU
klinika
Plagoset me armë zjarri

Burrel/ Konflikt midis dy personave, plagoset një i 3-të

Nuk dihen shkaqet

Armë zjarri përsëri në Mat/ I plagosuri me urgjencë për Tiranë

Në fshatin Bushkash të Matit, një person mësohet të ketë qëlluar veten me armë zjarri...

Ngjarja në Shkodër

Gjendet një makinë me njolla gjaku, e shpuar nga plumbat

Një makinë e cila është qëlluar me armë zjarri u gjet në Shtoj të vjetër...

Zjarri në Shkodër

1500 rrënjë ullinj dhe 10 ha u shkrumbuan nga flakët

1500 rrënje ullinj dhe 10 hektarë shkurre e pemë u dogjën në Malin e Taraboshit...

Akuzat për korrupsion

Lihet në burg ish-drejtori i Hipotekës së Shkodrës

Gjykata e Apelit në Shkodër ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg”...

Vendimi i Gjykatës

Abuzimet në spital/ Mjekët e Shkodrës të lirë edhe nga Apeli

Gjykata e Apelit në Shkodër ka lënë në fuqi vendimin e shkallë së parë për...

Pamjet

“Rruga e Arbrit”, Rama nxjerr videon…

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook sot,...

Ndërhyrja e ushtrisë

Digjet Zues i Shkodrës, flakët kërcënojnë banesat

Një sipërfaqe pyjore në fshatin Zues në Shkodër është përfshirë nga flakët nga ku mësohet...

Burrel

Vrasja e 3-fishtë/ Ikën familja e autorit prej frikës së gjakmarrjes

Vrasja e 3 punonjësve të Bashkisë, në Mat, nga Kujtim Koxha, mund të bëhet shkak...

Arrestimi në Muriqan

3 të arrestuar/ Sekuestrohen 23 kg drogë në kufi

Policia Kufitare në Shkodër ka arrestuar në flagrancë 3 persona, pasi u kapen me 23...

Mangësi njohurish për ta sfiduar

Shkodra e Vlora takim me OSBE-në për luftën ndaj kanabisit

Përfaqësues të dy prej qarqeve më problematike për kultivimin e kanabisit, Shkodra dhe Vlora janë...

Detajet

Kanabisi/ OSBE takime në Shkodër e Vlorë

Dy prej qarqeve më problematike për kanabisin Shkodra dhe Vlora janë thirrur në një takim...