MENU
klinika
Nuk shiten prodhimet

Fermerët në Dibër ankohen për mungesë tregu

Deklarata

Basha: Katastrofë! Shteti i është dorëzuar krimit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e konsideroi vetingun e politikanëve si rrugën e vetme...

Detajet

Zhduken dy vajza në Tiranë e Lezhë, prindërit në alarm

Dy vajza në Tiranë dhe në Lezhë rezultojnë të zhdukura. Mësohet se rasti i parë...

Arrestimet e 'të fortëve'

Ambasadori i Austrisë nga Shkodra: Një hap pozitiv

Ambasadori austriak, Johan Sattler gjatë festës së Austrisë, event që mblodhi personalitete dhe figura të...

Bulqizë

“Tre çezmat e Zerqanit” që u shndërrua në ‘Urën e vdekjes’

Banorët që kalojnë me mjet mbi urën e Tre Çezmave të Zerqanit mbajnë frymën për...

Takimi me fermerët në Shkodër

Basha: Me zgjedhjet vendore mund të kemi edhe parlamentare

Ndersa prezantoi programin e PD për bujqësinë me fermerë të Kosmacit në Shkodër, Lulzim Basha...

Vizita në Shkodër

Haradinaj në Shkodër: Ushtria e Kosovës së shpejti

Kryeministri i Kosovës, Haradinaj ka nisur sot vizitën zyrtare në Shkodër. Së bashku me kryetaren...

Lezhë

Qytetarët në rrezik/ Ndotja prek tregun e fruta-perimeve

Kanali i Fildanes, i cili përshkon pjesën jugore të qytetit të Lezhës, ka pësuar një...

Plagoset me armë zjarri

Burrel/ Konflikt midis dy personave, plagoset një i 3-të

Pasditen e sotme në Burrel, ka mbetur i plagosur aksidentalisht me armë zjarri një 20-vjeçar...

Nuk dihen shkaqet

Armë zjarri përsëri në Mat/ I plagosuri me urgjencë për Tiranë

Në fshatin Bushkash të Matit, një person mësohet të ketë qëlluar veten me armë zjarri...

Ngjarja në Shkodër

Gjendet një makinë me njolla gjaku, e shpuar nga plumbat

Një makinë e cila është qëlluar me armë zjarri u gjet në Shtoj të vjetër...

Zjarri në Shkodër

1500 rrënjë ullinj dhe 10 ha u shkrumbuan nga flakët

1500 rrënje ullinj dhe 10 hektarë shkurre e pemë u dogjën në Malin e Taraboshit...