MENU
klinika
"Faleminderit Zot"

Personeli i Urgjencës së Pukës rezulton negativ

'Pushtohet' nga mjegulla

Kukësi në shtetrrethim

Mjegulla ka ‘pushtuar’ qytetin e Kukësit i cili sot, ashtu si gjithë Shqipëria ndodhet në...

Ja lidhja me 70-vjeçarin e infektuar

Shkon në tre numri i të prekurve në Krujë

Të premten u konfirmua rasti i parë me koronavirus në qytetin e Krujës ku një...

Ja rezultatet

Dalin analizat e COVID-19 për stafin mjekësor të Lezhës

Kanë dalë analizat për të gjithë sfatin mjekësor të pavijonit të Ortopedisë në Spitalin e...

Të gjithë negativë për COVID 19

Spitali i Lezhës kthehet në punë

Spitali i Lezhës tashmë mund të marrë “frymë” lirisht. I gjithë personeli i spitalit të...

35 vjeçari erdhi nga Italia

Shkon në 6 numri i të infektuarve në Shkodër

Shkon në 6 numri i të infektuarve me COVID 19 në qarkun Shkodër. Një 35...

Raportohen 2 raste

Koronavirusi në Shqipëri/ Harta zgjerohet me Tropojën

Të prekurit me koronavirus në vendin tonë janë në rritje. Këtë e dëshmojnë edhe të...

COVID-19/ Rezulton pozitive një paciente

Mbyllet pavijoni i ortopedisë në Spitalin e Lezhës

Një paciente e shtruar në pavijonin e ortopedisë në Spitalin e Lezhës ka dalë pozitive...

COVID-19 ‘hap dyert’ e burgjeve

Mes 600 përfituesve, 21 të dënuar në Burrel lënë qelitë

Mes 600 të burgosurve që pritet të lënë qelitë për shkak të vendimit në kuadër...

Mjekët i nënshtrohen analizave

Shkodër një tjetër pacient rezulton pozitiv ndaj COVID-19

Një qytetar nga Puka dyshohet se ka dalë pozitiv me COVID 19 dhe pritet të...

Çuditë e motit

Dëbora mbulon Pukën në pranverë

Një mot i ftohtë, me rënie drastike temperaturash, ka përfshirë këtë mëngjes të gjithë vendin....

Izolohen kolegët

COVID-19 prek dhe Lezhën, infektohet infermierja 54-vjeçare

Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Rasti pritet të bëhet publik nga...