MENU
klinika
U qëllua sapo ishte ndarë me vëllain

Vrasja me snajper e Kastriot Reçit, 6 të shoqëruar në polici

Dyshimet

Pas vëllait, Kastriot Reçi u ekzekutua për hakmarrje

Biznesmeni Kastriot Reçi dyshohet se është vrarë për hakmarrje. 47-vjeçari vetëm dy vite më parë...

Deklaratat

Pakica serbo-malazeze kërkon shkolla serbe në Shkodër

Në festen e krishtlindjeve ortodokse pakica serbo-malazeze kërkon krijimin e shkollave serbe në Shkodër dhe...

Detajet

Të shtëna me armë në Rrëshen, vritet pronari i medias

Një 45-vjeçar ka mbetur i vrarë paraditen e sotme në Rrëshen pas të shtënave me...

I gjenden dhe dy armë të tjera

Vau i Dejës/ 47-vjeçari qëllon me armë mikun në shtëpinë e tij

47-vjeçari Gjelosh Voci është vënë në prangat e policisë për shkak pas një konflikti ka...

Aksident në punë

Plagosen dy minatorë në minierën e Bulqizës

Dy minatorë kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e djeshme në minierën e Bulqizës gjatë një...

Dyshimet për autorin

Ekzekutimi i biznesmenit, gjendet një makinë e djegur

Një automjet i djegur është gjetur në Golaj të Hasit dhe dyshohet se është e...

Detajet

Policia dhe FNSH blindojnë Tropojën, vritet biznesmeni

Një vrasje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në orën 23:32 në Tropojë. Viktima është identifikuar...

Ekspertët ndahen në dy grupe

Dy shpërthime trondisin Shkodrën brenda 24 orëve

Dy shpërthime me tritol kanë tronditur Shkodrën gjatë orëve të vona të natës. Shpërthimi i...

"S'jap garanci nëse ka tërmet tjetër"

Lezhë/ Kërkesë qeverisë: Të rindërtohen pallatet e para ’90

Bashkia Lezhë i ka bërë thirrje qeverisë që të rindërtojë të gjitha pallatet e vjetra...

Priten rreshje dëbore

Fluks në Morinë, Kukësin e mbulon mjegulla

Shqipëria ishte destinacioni i mijëra shtetasve kosovarë për festat e fundvitit. Pas përfundimit të pushimeve...

Jep dorëheqjen një tjetër prokuror

KLP lëshon alarmin: Ka rrethe me vetëm një prokuror

Prokurorja e Shkodrës Marjana Shtjefni ka vendosur të vetëlargohet nga sistemi i drejtësisë, duke paraqitur...