MENU
klinika
SHÇBA ekzekuton vendimin

Lirimi i Naser Gashit/ Burg për Shefin e Komisariatit Kukës

Sloganet pikante

Mesazhet për Ramën, parrullat e protestuesve nga rrethet

Slogane pikante dhe parulla me mesazhe të forta kanë zgjedhur protestuesit e rretheve sot për...

Përplasja me policinë

Protesta, kontroll e foto nga lista e personave të nisur për protestë

Mëngjesin e sotëm në Kryebushat të Shkodrës policia ka zhvilluar kontrolle tek personat, të cilët...

Kilometra për një gjilpërë

Fshatrat në Bulqizë pa qendra shëndetësore

Prej dy vitesh rreth 1 000 banorë në fshatrat Dushaj dhe Lepurakë në Bulqizë udhëtojnë...

Arsyeja

108 biznese në Lezhë shpallën falimentin

108 biznese shpallën falimentin gjatë vitit 2018 në Bashkinë e Lezhës, por sipas drejtorisë vendore...

Detajet

Aksident në Shkodër/ Një person mbetet i bllokuar në automjet

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin Shkodër-Bushat, ku dy mjete janë përplasur...

Vendimi

Video-skandali/ Gjykata merr vendimin për policin

Gjykata e Shkallës së Parë Shkodër ka shpallur moskompentencën për çështjen e policit të videoskandalit...

Shkodër

Revoltohen studentët, bllokojnë policinë

Pas denoncimit se një punonjës policie ngacmonte një studente në fakultet, sot studentët e Shkodrës...

Tjetër akuzë për përdhunim

Shkodër/ Efektivi i FNSH-së tenton të abuzojë me një studente

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ditën e sotme ka marrë në pyetje...

Njoftimi

Reshjet e borës, ARRSH: Gjendja në akset rrugore

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për gjendjen në akset rrugore të vendit pas rikthimit...

Njoftimi

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër

Një punonjës policie në Malësinë e Madhe ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet...

Detajet

U mbyt në Drin, gjendet pas 12 ditësh trupi i peshkatarit

Gjendet pas 12 ditësh trupi i peshkatarit të mbytur në lumin Drin. Trupi i Agim...