MENU
klinika
Emri

Pukë/ Vrasja e 30-vjeçarit, arrestohet autori

Detajet

Shkodra në protestë: Po na detyroni të ikim

Qytetarët e Shkodrës thonë se janë harruar nga qeveria dhe janë nënshtruar nga krimi i...

Demokratët thirrje për 16-Shkurtin

Edhe Dibra në protestë, mblidhen për rrëzimin e qeverisë

Qindra banorë nën drejtimin e deputetit demokrat Xhemal Gjunkshi janë mbledhur në bulevardin e Peshkopisë...

Detajet

Vrasja e 30-vjeçarit në Pukë, identifikohet autori

Policia e Pukës ka identifikuar autorin e vrasjes së 30-vjeçarit Petrit Biba në Pukë. Ai...

Paralajmërimi

Shkodër/ Studentët dalin me 10 kërkesa

Studentët e universitetit të Shkodrës që janë në protestë kanë paraqitur 10 kërkesa për rektoratin...

Ngjarje tragjike

Bulqizë/ Humb jetën minatori, u godit nga masivi i gurëve

Një 53 vjeçar ka gjetur vdekjen në minierën e Bulqizës  mesditën e kësaj të premteje...

Flet drejtori i policisë

Shkodra del nga harta e kultivimit të kanabisit?

Pavarësisht punës së task-forcës kundër kanabisit në Shkodër, ky qytet nuk ka mundur të dalë...

Të dhënat

Fruthi mbërrin dhe në Lezhë, tre fëmijë të prekur

Sipas disa të dhënave të bëra publike nga Spitali Rajonal, në Lezhë rezultojnë 3 fëmijë...

Detajet

Erozioni në Shëngjin, deti ‘ha’ tokën

Deti po vijon në mënyrë agresive, e po merr gjithmonë e më shumë sipërfaqe të...

Pas vizitës së ministres Xhaçka

Vendimi/ Llixhat e Peshkopisë nuk jepen me koncension

Ka anuluar lejen e dhënë në muajin dhjetor për shfrytëzimin e ujërave termale në Dibër,...

Ngjarja në Shkodër

Kërcënonin dhe i merrnin para një femre, pranga 2 personave

Dy burra janë vënë në pranga nga policia e Shkodrës pasi në periudha të ndryshme kanë...

Mbron qytetarët

Xhaçka në Dibër: Anulohet koncesioni i llixhave

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka zhvilluar një takim me banorë punonjësit dhe bizneset e...