MENU
klinika
Aksioni i policisë

‘Tokë e xanun’ në plazhe? Procedohen 12 pronarë

Detaje

Aksident masiv në Milot-Rrëshen, përplasen 4 makina

Një aksident masiv ka ndodhur pak më parë në aksin Milot-Rrëshen, pranë fshatit Munez, ku...

Deklarata

Akuzat e PD/ Pjetri: I hapur për çdo verifikim!

Kryebashkiaku i ri i Shkodrës, Valdrin Pjetri reagon për kërkesën e PD-së, drejtuar Prokurorisë së...

"Rrethohet" bashkia në Mat

Agron Malaj betohet, opozita proteston

Punonjës të bashkisë dhe mbështetës të opozitës janë mbledhur sot para Bashkisë Mat duke protestuar...

Video

Godasin të “fortët” e plazheve, dhunohen pushuesit nga Kosova

Gjatë ditës së djeshme një sherr masive ka ndodhur në plazhin e Shëngjinit në Lezhë....

Video

“Çmendet moti”, tornado në Velipojë

Prej ditës së djeshme, moti i keq ka përfshirë vendin duke zbrazur plazhet. Era e...

1 person në gjendje të rëndë

Lezhë-Shëngjin/ Makina përplaset me motorin

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, si pasojë e të cilit është plagosur...

Policia jep detajet e para

Shpërthim i fortë në Dibër, plagosen dy kalimtarë

Një shpërthim i fortë është dëgjuar në një lokal në Peshkopi. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen...

Njoftimi

Aksident i rëndë në Shkodër, ndërron jetë motociklisti

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku si pasojë një...

Operacioni policor

“Blindohet” Kruja, policia “me dorë të hekurt”

Policia e Krujës ka finalizuar dy operacione antikanabis, duke arrestuar 11 persona dhe shpallur në...

Kush është i riu që u arrestua?

Shkodër/ Terrorizoi fshatin me armë zjarri

Policia ka vënë në pranga nje 22-vjeçar pas denoncimit për të shtëna me armë, ndërsa...

Shkeljet

AKU bllokon 3 subjekte në Shkodër, Tiranë dhe Vlorë

Drejtoritë Rajonale të AKU, qarku Shkodër, Tiranë dhe Vlorë sipas njoftimit kanë ushtruar kontrolle në...