MENU
klinika
Akuzat dhe kundërpërgjigjet

Vau i Dejës “ngatërron” PD-PS, ç’ndodhi me zgjedhjet?

Çfarë u diskutua?

Fitoi Bashkinë Pukë, Gjon Gjonaj mbledh administratën

Kandidati i PS-së që u rikonfirmua për bashkinë e Pukës, Gjon Gjonaj ka mbledhur ditën...

"Dora e hekurt"

Vrau me plumb në kokë të riun, arrestohet shkodrani i rrezikshëm

Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin “dora e hekurt”, ku ka arrestuar shtetasin Artan Koçeku,...

Video

Dalin pamjet/ Ky është aeroporti i ri i Kukësit!

Kryeministri Edi Rama e ka ndarë me ndjekësit e tij në facebook projektin e terminalit...

Zjarri në KZAZ

Apeli Shkodër liron edhe 5 të akuzuarit e tjerë

Një ditë pasi liroi nga masa e sigurisë “arrest me burg” ish-deputetin Bardh Spahia, Gjykata...

Zgjdhjet e 30 qershorit

Sot rinumërohen 11 kuti votmi në Lezhë!

KQZ ka vendosur të hapë sot kutitë e 11 qendrave të votimit në bashkinë e...

Vrau fqinjin pasi...

Zbardhet vrasja në Tropojë, arrestohet autori i krimit

Zbardhet vrasja e 69-vjeçarit në Tropojë në 2018. Autori i krimit të ndodhur një vit...

Çfarë thanë avokatët?

Ndërpritet seanca për Bardh Spahinë

Në Gjykatën e Apelit në Shkodër është ndërprerë seanca për ish-deputetin demokrat, Bardh Spahia. Shkak...

Kërkesa për KQZ

Ademi ‘kapet’ pas 30 Qershorit, kërkon materialet zgjedhore

Pas partive opozitare, edhe kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi i është drejtuar me...

Njoftimi

Moti i keq/ OSHEE: Stuhia dëmtoi rrjetin në Krujë dhe Lezhë

OSHEE njofton se stuhia ka dëmtuar rrjetin në zonën e Krujës dhe në Lezhë. Në...

Video

Stuhi në Shëngjin, shikoni çfarë ka shkaktuar

Moti i keq ka shkaktuar pasoja të rënda në Shëngjin vjet. Si pasojë e stuhisë,...

Tjetër viktimë në plazhet shqiptare

Humb jetën pushuesi në Lezhë, detajet e para

Një tjetër pushues ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Në Tale të Lezhës një pushues...