MENU
klinika
Marshim për pagat

Ballshit i bashkohen minatorët e Bulqizës

Disa të shoqëruar

FNSH e Shqiponja në aksion kundër lojërave të fatit

Ka shkuar në mbi 100 numri i të shoqëruarve nga policia pas aksionit që ndërmori...

Abuzimet me pronat në Shëngjin

Prokuroria kërkon 3 vite burg për Fran Frrokaj

Prokuroria e Lezhës, ka lexuar mëngjesin e sotëm konkluzionet përfundimtare ndaj personave të marrë të...

Arrestuar për vjedhje më 2019-ën

Vetëvaret në burgun ‘313’ i dënuari nga Kukësi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun ‘313’. Një 43-vjeçar i ka dhënë fund...

Një lagje mbetet në izolim

Bulqizë, rrëshqitje dheu, “kodra e keqe” kërcënon fshatin

Dy shtëpi rrezikohen të shemben, ndërsa një lagje po mbetet në izolim në Baz të...

"Bashkia tha ikni merrni lekët, banka thotë nuk ka"

Banorët bllokojnë punimet në rrugën Shkodër-Velipojë

Banorët kanë bllokuar sërish trasenë e rrugës duke mos lejuar vijimin e punimeve për aksin...

Kushte të paqëndrueshme atmosferike

Nis sërish dëbora, zbardhet Kukësi

Sot moti me vranësira të dendura dhe reshje shiu do të vijojë në pjesën më...

Afati

Akreditohet Universiteti “Luigj Gurakuqi” në Shkodër

Universiteti “Luigj Gurakuqi” është një prej institucioneve të larta arsimore që ka arritur të marrë...

Policë të armatosur, seancë e mbyllur

Gjykata lë në burg Bajrat, lirohet infermierja dhe mjeku

Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër pas dërgimit të çështjes së grupit Bajri në...

Vetëm 48 orë kohë

OFL i kërkon Ervis Martinajt të justifikojë pasurinë

Operacioni Forca e Ligjit është ndalur tek 3 ‘të fortë’, ku iu ka dërguar formularët...

80 mijë ekzemplarë

Liqeni i Ulzës pasurohet me tre specie të rasatit të peshkut

Bashkia Mat në bashkëpunim me firmën “KURUM”ka bërë të mundur hedhjen e 80 mijë ekzemplarë...

Sorollatën të moshuarin dhe...

Shkarkohen nga detyra dy zyrtarë në Krujë

Dy zyrtarë lokalë të Agjencisë së Institutit të Sigurimeve në Krujë janë shkarkuar nga detyra,...