MENU
klinika
Emri

Pengoi hapjen e qendrave të votimit, arrestohet i riu në Shkodër

Tabelat

Mbyllet numërimi i votave në 23 bashki, ja fituesit

Në 23 bashki të vendit është mbyllur numërimi dhe kanë dalë fituesit. Rezultatet pas përfundimit...

Pas Tropojës dhe Malësisë Madhe

PS “pushton” Veriun, fiton edhe Bashkinë Pukë

Pas Bashkisë Tropojë, ku fitoi Rexhë Byberi me 3538 vota dhe bashkisë në Malësi të...

Tabela

Mbyllet numërimi në Malësi të Madhe, fiton kandidati i PS

Rezultati i numërimit në Malësi të Madhe nuk ka qenë surprizues. Pasi janë numëruar 80...

Tabela

Mbyllet numërimi në Tropojë, PS fiton bastionin e pathyer të PD

Bastioni i demokratëve, Tropoja është thyer në këto zgjedhje të qershorit 2019. Partis Socialiste ka...

“Shkodra në shtetrrethim nga kriminelët”

“Beteja vazhdon”/ Ademi: Ne jemi shumica!

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ka falenderuar qytetarët shkodranë, që sipas saj, i dhanë përgjigjen...

Mbyllet procesi

“Rama ik”/ Tropoja mblidhet para KZAZ-së

Ndërsa procesi i votimit është mbyllur zyrtarisht në orën 19.00, protestues të shumë të opozitës...

Nxjerrin fletët e votimit

Komisionerët në Tropojë “shkundin” kutitë

Megjithëse konsiderohet e sigurt kutia ku hidhen fletët e votimit, në një nga qendrat në...

Ç'ndodhi në Shkodër?

Spahia nxjerr videon: Ta mbush kryt në plumba!

Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia, edhe pse në arrest shtëpie ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të...

Detajet

Arrestohet i riu/ Përhap panik me armë në Mat

Një person ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se përgjatë natës ka qëlluar...

Deklarata

E frikësuar nga arrestimi? Ademi: Jam e gatshme për…

Vetëm pak orë pasi u procedua nga policia për bllokim të qendrave të votimit, vjen...

Transmetimi

Skandal në Shkodër/ Zbulohet “Live” në televizion vota

Në qytetin e Shkodrës duket se nuk po respektohet e drejta e qytetarëve për të...