MENU
klinika
Ja prova që u gjet

Vrasja në Shkodër, të arrestuarit mohojnë akuzat!

Policia

Gjenden dy turistët gjermanë të bllokuar në Theth

Dy turistë gjermanë të bllokuar në zonën e Thethit janë gjetur nga policia dhe banorët...

Rama në Shkodër

Pritet me protesta, qytetarët bllokojnë rrugën

Gjatë ditës së sotme pritet që kryeministri Rama të zhvilojë një vizitë në Shkodër. Ndërkohë...

Detajet

Vrasja e vëllezërve Bilali, arrestohen autorët

Detaje të reja nga vrasja e dyishtë që tronditi Shkodrën një muaj më parë. Më...

EMRI

Shkodër/ Largohet drejtori i Postës, kush e zëvendëson

Largohet nga detyra kreu i Postës së Shkodrës, Paulin Ndoja. Në vend të tij është...

Aksident i rëndë në Bulqizë

Plagosen 4 persona, 2 në gjendje të rëndë drejt Tiranës

Një aksident i rëndë është shënuar sot në aksin Qafë-Buall të Bulqizës. Në këtë aksident...

Dyshimet e para

Shkrumbohet makina e kreut të Hipotekës

Mbrëmjen e djeshme në rrethana që ende nuk dihen është shkrumbuar nga flakët një makinë...

Arsyeja

Kukës/ Bashkia pezullon rikonstruksionin e spitalit

Bashkia e Kukësit ka pezulluar punimet për rikonstruksionin e spitalit të qytetit. Drejtori i Inspektoriatit...

EMRI+DETAJE

Tragjike në minierën e Bulqizës, vdes minatori

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në minierën e Bulqizës. Si pasojë e aksidentit...

"Blindohet" Gjykata e Shkodrës

Shtyhet seanca për Ilir Bajrin

Forca të shumta policie kanë blinduar ditën e sotme Gjykatën e Shkallës së Parë në...

"Mos i shkatërroni lumenjtë"

Banorët kundër HEC-eve në Mirditë

Këtë të martë Banorët e Mirditës kanë dalë në protestë në qendër të Rrëshenit duke...

Peshkatarët japin alarmin

LIqeni i Fierzës “zotërohet” nga mbetjet urbane

Pamja e liqenit të Fierzës, aspak siç do të donim ta shikonim. Mbetjet urbane nga...