MENU
klinika
Deklarata

Përplasjet në Shkodër/ Ademi: Policia i shërben qëllimit…

Sherr në Shkodër

Policia Bashkiake përplaset me Policinë e Rendit

Shkodra edhe ditën e sotme është zgjuar nën tensione dhe përplasje. Shkak është bërë kërkesa...

Masakra e Matit

Vrau 3 zyrtarë/ Burg përjetë për Kujtim Koxhën

Gjykata e Matit vendosi të dënojë ne burgim të përjetshëm i cili ekzekutoi në Fshatin...

Dekreti i Metës

Tensione në Shkodër, anëtarët e PD përplasen fizikisht me Policinë

Këtë paradite në Shkodër ka pasur përplasje mes policisë dhe anëtarëve të PD-së tek KZAZ...

Njoftimi

AKU “zbarkon” në Shkodër, bllokon 44.5 ton produkte

Ditën e sotme AKU ka zbarkuar në Shkodër, ku ka bllokuar për asgjësim 44.5 ton...

Ja çfarë kërkon

Anulimi i zgjedhjeve, Voltana Ademi letër Policisë

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi i është drejtuar Policisë së këtij Qarku me një...

Çfarë ndodhi?

Shkrumbohet gjatë natës lokali në Lezhë

Gjatë natës është shkrumbuar një lokal në Lezhë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi...

Deklarata

Dekreti i Metës/ Ademi: Asnjë kërcënim s’më ndal!

“Policia e Shtetit është shantazhuar, në punën e tyre duke ruajtur objektin në administrim të...

Burrel/ Ruajtja e materialeve zgjedhore

Bashkia me dekretin e Metës, Policia merr në mbrojtje KZAZ

Një ditë pasi kryetarët e bashkive që drejtohen nga opozita kërkuan lirimin e ambienteve ku...

Policia nis hetimet

Aksident në Shkodër-Velipojë, një i vdekur e dy të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në...

Detajet

Dibër/ Humb jetën 30-vjeçari, rrëzohet me parashutë

Një 30-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Dibër. Sipas informacioneve të para shtetasi Gëzim Elezi...

Zbardhet kërkesa për KQZ

Bashkitë Mat dhe Kukës nisin zbatimin e dekretit të Metës

Kreu i Bashkisë së Kukësit, Bashkim Shehu dhe kreu i Bashkisë Mat, Nezir Rizvani kanë...