MENU
klinika
Detajet nga të dyshuarit

Vrasja në Laç, vetëdorëzohen tre autorët

Korrierët

Pëllumbat “postierë”, fusin celularë në burgje,

Nuk kanë fund, mënyrat që të burgosurit po tentojnë të përdorin për të futur celularë...

"Blindohet" Gjykata e Shkodrës

Vrasja e vëllezërve Bilali, jepet sot vendimi për autorët

Gjykata e Shkodrës është rrethuar nga forca të shumta policie, pasi pritet që sot të...

Dinamika e vrasjes së dy kushërinjve

Vrasja në Laç, policia shpall në kërkim autorët

Detaje të rënda janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Laçin mbrëmjen...

Njoftimi

Operacioni “Anti Skifter”, arrestohet 27-vjeçari në Kurbin

Një 27-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë, pas një operacioni të koduar “Adriatiku” për...

Policia e FNSH rrethon zonën

Tronditet Velipoja nga të shtënat me armë

Disa të shtënat me armë zjarri në Luarz të Velipojës kanë ngritur në këmbë forca...

Ja prova që u gjet

Vrasja në Shkodër, të arrestuarit mohojnë akuzat!

Dy të arrestuarit për vrasjen e vëllezërve Bilali në Shkodër kanë mohuar akuzat. Arsen Stojku...

Policia

Gjenden dy turistët gjermanë të bllokuar në Theth

Dy turistë gjermanë të bllokuar në zonën e Thethit janë gjetur nga policia dhe banorët...

Rama në Shkodër

Pritet me protesta, qytetarët bllokojnë rrugën

Gjatë ditës së sotme pritet që kryeministri Rama të zhvilojë një vizitë në Shkodër. Ndërkohë...

Detajet

Vrasja e vëllezërve Bilali, arrestohen autorët

Detaje të reja nga vrasja e dyishtë që tronditi Shkodrën një muaj më parë. Më...

EMRI

Shkodër/ Largohet drejtori i Postës, kush e zëvendëson

Largohet nga detyra kreu i Postës së Shkodrës, Paulin Ndoja. Në vend të tij është...

Aksident i rëndë në Bulqizë

Plagosen 4 persona, 2 në gjendje të rëndë drejt Tiranës

Një aksident i rëndë është shënuar sot në aksin Qafë-Buall të Bulqizës. Në këtë aksident...