MENU
klinika
Mbron qytetarët

Xhaçka në Dibër: Anulohet koncesioni i llixhave

Lista

Has, i sekuestrohen pasuritë një tjetër “baroni”

I konsideruar si ‘truri’ i laboratorit të heroinës në Has dhe një prej baronëve të...

Detajet

Përshkallëzohet protesta e studentëve në Shkodër

Që në nisje të ditës studentët e Shkodrës kanë bllokuar hyrjen e rektoratit në shenjë...

Ç'po ndodh në Shkodër?

Studentët bllokojnë rektoratin

Mëngjesi i sotëm për studentët e Shkodrës ka nisur me tensione. Lajmërimi për fillimin e...

Shuhet një familje

Moti shënon tragjedi, 4 persona mbyten në liqenin e Shkodrës

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në qytetin e Shkodër nga moti i keq,...

Kurbin

Në kërkim që vitin e kaluar, policia arreston 34-vjeçarin

Një 34 vjeçar i shpallur në kërkim për dhunë dhjetorin e vitit të shkuar, është...

I zhdukur që 9 ditë

Gjendet i vdekur 63-vjeçari në Kurbin, dyshimet

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Adriatik në Kurbin. Një 63-vjeçar, i cili...

Lista

‘Kumbarit’ të Shkodrës i sekuestrohet pasuria

Bardhok Pllanaj, biznesmen i njohur, i cilësuar dhe si ‘kumbari’ i Shkodrës, u arrestua më...

Burrel

Tubimet e para në rrethe, bllokohet rruga nacionale

Duke nisur që nga dita e sotme, Partia Demokratike ka nisur protestat nëpër rrethe, përkatësisht,...

Detajet

Has/ Makina përplas të moshuarin për vdekje

Një i moshuar gjeti vdekjen mbrëmjen e sotme në një aksident rrugor në Has. Ngjarja...

Njoftimi

Në kërkim prej 4 vitesh, arrestohet 55-vjeçari në Lezhë

Një 55-vjeçar i shpallur në kërkim prej 4 vitesh, është arrestuar në Lezhë. Ai akuzohet...

Moti i keq

ARRSH: Aksi i vetëm ku duhen përdorur zinxhirët

Përmes një njoftimi zyrtar ARRSH ka dhënë detaje lidhur me gjendjen e aksve kryesore rrugore...