MENU
klinika
FOTO

Ndotja dhe Erozioni/ Mbillen pemë buzë Osumit dhe në Lezhë

Detaje

Mbikalimet në hekurudhën e Lezhës, shkak për aksidente

Pak kohë më parë tre anëtarë të një familjeje shpëtuan për mrekulli, pasi makina e...

Ryshfet në kolaudimin e makinave

Tre të ndaluar, mes tyre zyrtari në Laç

Tre persona janë ndaluar nga policia, pasi janë zbuluar parregullsi dhe ryshfet në kolaudimin e...

EMRI

Ndryshon edhe Dibra, emërohet Drejtori i ri i Policisë

Pas më shumë se 4 vitesh, është shkarkuar nga detyra Drejtori i Policisë Dibër, Edmond...

Specialistët, masa për siguri

Çmontohen municionet e 1997 në Shkodër

Struktura speciale për eleminimin e materialeve të rrezikshme EOD e batalionit të Xhenios në Komandën...

FOTO

EMRI/ Emërohet drejtori i ri i Spitalit të Shkodrës

Në krye të Spitalit të Shkodrës është emëruar si drejtues i ri, Ardian Dajti. Dajti...

Shkodër

Tentoi të vrasë ish-boksierin, arrestohet autori

Pas dy vitesh në kërkim, në prangat e Policisë Shkodër ka rënë 23-vjeçari Valter Ksolla....

Detajet

Bie në pranga 43-vjeçari, dhunoi barbarisht të ëmën e moshuar

Një 43-vjeçar është arrestuar sot në Fushë-Arrëz për veprën penale të dhunës në familje. Sipas...

I pakalueshëm nga dëbora

Thethi, një “mollë e ndaluar” për vizitorët

Thethi, një nga zonat piktoreske më të njohura në Shqipëri sa i përket turizmit malor,...

Materialet i kalojnë prokurorisë

Goditet mjeku i urgjencës/ Arrestohet agresori

Një 65-vjeçar është vënë sot në pranga pasi ka goditur një mjek në urgjencën e...

Çfarë po ndodh?

Forcat e Armatosura “zbarkojnë” në Kukës

Ushtria ka zbritur në qendër të Kukësit. Një stërvitje disa ditore që do të zhvillohet...

Mbështetja në vazhdimësi

Çifti digjet nga flakët/ Ministria u jep fëmijëve statusin jetim

Pas fatkeqësisë së ndodhur në Pukë ku një çift humbi jetën pas zjarrit që dogji...