MENU
klinika
Detajet

Lezhë/ 19-vjeçari përplas për vdekje këmbësorin!

Njoftimi

Remontet e OSHEE, kufizim energjie në disa zona

Operatori i Shpërnadrjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) njofton se, për shkak të remontit të parashikuar...

Periudha qershor-shtator e këtij viti

Puka, destinacioni i mbi 6 mijë turistëve

Qyteti verior i Pukës, i cilësuar një aventurë e bukur turistike e çdo stine, është...

Detaje

U helmuan në shkollë, 50 nxënës në spital

Ka shkuar në 50 numri i nxënësve të helmuar në Postribë të Shkodrës, pasi kan...

Detaje

E rëndë, helmohen 20 nxënës të një shkolle në Shkodër

19 nxënës të një shkolle në Postribë të Shkodrës janë paraqitur në spital me shenja...

Detajet

Tjetër ngjarje e rëndë në Dibër, xhaxhai plagos me thikë nipin

Një plagosje me thikë ka ndodhur këtë mbrëmje në Dibër. Policia njofton se shtetasi A....

Policia “blindon” zonën

Ekzekutohet me armë zjarri 34-vjeçari në Mirditë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Mirditë. Një 34-vjeçar me inicialet E....

Vëllai vret vëllanë, veten dhe nipin

Tronditet sërish vendi, vdesin 3 persona

Një konflikt për pronën është kthyer në tragjedi në familjen Dakuci në Dibër. Ka humbur...

Vendi nuk gjen qetësi

Tërmet në vend, epiqendra zhvendoset në veri

Një tjetër lëkundje tërmeti është regjistruar pas mesantës së mbrëmshme. IGJEUM raporton se ka regjistruar...

Niset me urgjencë drejt Traumës

Të shtëna me armë në Burrel, plagoset rëndë një person

Raportohet se mbrëmjen e sotme në qytetin e Burrelit ka ndodhur një konflikt me armë...

Dërgohet me ambulancë në spitalin e Traumës

U rrëzua në Alpe, shpëtohet turisti amerikan

Një turist amerikan është shpëtuar sot në Tropojë, pasi ishte rrëzuar në Alpe. Turisti, i...

Aksioni i SHÇBA-së

Arrestohen dy punonjës policie, akuzat

SHÇBA në bashkëpunim me Policinë e Shtetit arrestoi 48 orët e fundit në Mallakastër dhe...