MENU
klinika
Konflikti

Skënderbeu ‘non grata’ në Lezhë, vendimi i fundit

Punimet

Lezhë, 2 marsi festohet pa shtatoren e Skënderbeut

2 marsi në Lezhë edhe ketë vit duket se do të kalojë dhe në sheshin...

Deklarata

Sulmi me plumba ndaj makinës, reagon Bashkia Lezhë

Pas ngjarjes terrorizuese në Lezhë ku një makinë në lëvizje u qëllua me breshëri plumbash...

Ngjarja në Lezhë

Breshëri plumbash ndaj dy punonjësve të bashkisë

Detaje të reja mësohen në lidhje me ngjarjen e ndodhur pak më parë në Lezhë,...

Shkodër

“Rruga e Hapur” prangos 4 persona, në makinë iu gjet…

Operacioni i koduar me emrin “Rruga e Hapur’ ka vënë në pranga katër persona në...

Detajet

Panik në Lezhë/ Qëllohet me breshëri plumbash makina

Një ngjarje që ka shkaktuar panik në qytetin e Lezhës raportohet të ketë ndodhur 30...

Temperatura në -11 gradë

ARRSH: Gjendja në akset kryesore rrugore

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dalë me një njoftim zyrtar në lidhje me gjendjen në akset...

Detajet

Shëngjin/ Zjarri rrezikon zonën e Knallës, era favorizon flakët

Mesditën e së dielës në afërsi të Shëngjinit në zonën e Knallës është regjistruar një zjarr....

Era i hodhi në greminë

Nxirren nga humnera trupat e pajetë të dy të rinjve në Pukë

Mbrëmjen e djeshme si pasojë e erërave të forta, dy të rinjtë Taulant Pjetri, 20...

Moti i keq

Njoftimi i ARRSH, akset ku kalohet me zinxhirë

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dalë me një njoftim mbi gjendjen e rrugëve. Si pasojë e...

Detajet

Pukë/ Dy barinj gjenden të vdekur në stanin e bagëtive

Dy të rinj janë gjetur të vdekur në fshatin Buzhalë të njësisë administrative Qelez. Policia...

Çfarë po shkakton moti i keq?

Nga shembja e sinjalistikës deri në rrëzimin e kamionëve

Moti i keq dhe era e pazakontë që ka përfshirë vendin ka sjellë përmbysje të...