MENU
klinika
Mbështetja në vazhdimësi

Çifti digjet nga flakët/ Ministria u jep fëmijëve statusin jetim

Shkodër

Aksident i rëndë, 2 të vdekur dhe 4 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kryebushat, në rrugën Shkodër-Tiranë....

Detajet

Ishte duke peshkuar, vdes 60-vjeçari në Lezhë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Lezhës. Një person ka humbur jetën...

Tragjike në Pukë

Çifti digjet nga flakët, gjyshi rrëfen tmerrin

Ora 09:30/ Tragjedia në Pukë/ Çifti digjet nga flakët, gjyshi rrëfen tmerrin Për një familje...

Vrasja e vëllezërve Bilali

Autorët lanë gjurmë në makinën e djegur

Shpresat e policisë 8 ditë pas ekzekutimit makabër të vëllezërve Bilali në Shkodër, janë “varur”...

Një vit pas shembjes

Lezhë/ Riparohet rruga që të çon tek kalaja

Gati një vit pas shembjes së një muri, në rrugën që të çon tek kalaja...

Kushtet e tregut ushqimor

Tregtarët e Shkodrës: Do shesim para Bashkisë!

Një vit më parë, bashkia e Shkodrës nisi rikonstruksionin e tregut ushqimor të Rusit, me...

Njoftimi i policisë

Protestuan kundër Ramës në Kukës, ç’ndodhi me 13 persona?

Rreth 13 persona janë proceduar nga policia një ditë pas protestës me të cilën u...

Shqetësimi serioz

Ujërat e zeza “shkatërrojnë” lagunën Kune-Vain

Dy vitet e fundit në lagunën e Kunes në Lezhë, ndotjet kanë qenë masive duke...

Detajet nga ngjarja e rëndë

Shpërthen granata, mbetet viktimë një fëmijë

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak çaste më parë në Bulqizë. Një fëmijë ka...

Vendimi

Motër e vëlla u kapën me mina në Lezhë, ç’vendosi Gjykata?

Gjykata ka dhënë sot masat e sigurisë për dy të rinjtë motër e vëlla që...

Thyejnë xhamat

Shkodër/ Studentët protestojnë në fakultetin Juridik

Një grup studentësh në Shkodër janë ngritur në protestë ditën e sotme. Studentët i janë...