MENU
klinika
Reagon ministrja Shahini

Dhunonte nxënësit, pezullohet mësuesja në Kukës

Ngjarja e rëndë

Tronditet Shkodra, tritol në banesën e 43-vjeçarit

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar në Shkodër. Në banesën e një 43-vjeçari ka...

Operacioni antidrogë

Kurbin/ Kapen 5 persona në flagrancë me armë dhe kanabis

Pesë persona kanë përfunduar në pranga ditën e sotme, si dhe dy të tjerë janë...

Detajet

‘Lajthit’ kuksiani, shkon të vrasë kreun e ALUIZNI-t

Policia e Kukësit ka parandaluar një sulm të mundshëm me armë ndaj drejtorit të ALUIZNI-t...

Çfarë u sekuestrua?

Operacioni i policisë “fundos” 3 shkodranët

Në Shkodër është finalizuar me sukses operacioni i policisë i koduar “BARDHAJ”. Si rezultat i...

E dhuruar nga Vatikani

Lezhë/ Hajdutët nuk kursejnë as kishën, vjedhin këmbanën

Këmbana prej bronzi e kishës së fshatit Sukaxhi në Ungrenj të Lezhës, është vjedhur 2...

Kush e zëvendëson

Vrasjet në Shkodër/ Shkarkohet shefi i komisariatit

Vrasja e dy vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali mëngjesin e së shtunës në Shkodër, u...

Takimi në Shkodër

Voltana Ademi përplaset me Ardi Veliun, kreu i policisë largohet

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi është përfshirë në një debat me kreun e Policisë...

Antiterrori

Prokuroria heton ceremoninë për ushtarët malazezë

Gjykata e Shkodrës bie dakord me antiterrorin se prokuroria nuk ka bërë detyrën dhe nuk...

Vrasjet

“Disa pranojnë plumbin dhe…”, mesazhi i Arqipeshkvit Massafra

Arqipeshkvi i dioqezës Shkodër-Pult Angelo Massafra ka komentuar ngjarjet e rënda të ndodhura në Shkodër,...

Detajet nga policia

Vrasja e dy vëllezërve/ Larje hesapesh

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e dy vëllezërve Bilali, ditën e djeshme në...

Arsyet e zjarrvënies

Zjarret masive në Mat/ Procedohen penalisht tre persona

Dy adoleshentë dhe një i rritur dyshohet se janë autorët e zjarrvënies në zonën e...