MENU
Emrat

Qëlluan me armë në Shkodër, 4 persona në pranga

Foto nga më të rrezikshmit

Lista e rradhës/ 22 personat më të kërkuar të Dibrës

Në vrazhdën e publikimeve të listave ku përfshijnë më të kërkuarit dhe më të rrezikshmit...

Moti i keq

Dëbora ‘pushton’ Veriun, probleme në zonat e thella

Reshjet e borës kanë shkaktuar probleme në zonat e thella për shkak të temperaturave të...

Burrel

Përsëri lëkundje në veri, ndihen deri në Tiranë

Pasditen e së enjtes së sotme, rreth orës 17:24, zona veri/verilindore e Shqipërisë është goditur...

Detajet

Vrasja në Shkodër/ Arrestohet anëtari i Këshillit Bashkiak

Një ditë pas vrasjes së bujshme të Fatos Ferracakut dhe plagosjes së Fatmir Mejajt në...

Shkodër

Rama: Pastrimi i kanalit Urë-Vilu mundëson ujitjen e 15 mijë ha tokë

Kryeministri Edi Rama bën me dije se rreth 8.1 km kanal kullues Urë-Vilu është pastruar...

Detajet

Dibër dhe Mat, në pranga dy të kërkuar për vjedhje e drogë

Në qarkun e Dibrës brenda 12 orëve të fundit janë arrestuar 2 persona të shpallur...

Detajet

Atentati në Shkodër, Fatos Ferracaku u qëllua nga një person

Të tjera detaje dalin nga vrasja mafioze e Fatos Ferracakut dhe plagosja e Fatmir Mehaj...

Detajet

Vrasja në Shkodër, policia jep detajet

Një person ka mbetur i vrarë, ndërsa një tjetër i plagosur me armë zjarri, ky...

Detajet

Shkodër/ Një i vrarë e një i plagosur në mes të ditës

Qyteti i Shkodrës është tronditur mesditën e sotme nga një krim i dyfishtë. Një person...

Bashkia e Kukësit

Programe të posaçme sociale për të miturit me probleme ligjore

Bashkia e Kukësit, me marrëveshjen e nënshkruar dje me Ministrinë e Drejtësisë, tashmë do të...

Task Forca Antikorrupsion

Shkodër/ Lëvizje tek tatimet, shkarkohet drejtori

Në portalin e bashkëqeverisjes në platformën Shqipëriaqëduam.al, denoncimet për korrupsion kanë shkaktuar një furtunë në...