MENU
klinika
Ja çfarë zbuloi policia!

‘Blindohet’ Kruja/ Aksion nga toka dhe ajri

Mes tyre, mjekë

Shkodra me 12 raste të reja

Vijojnë të raportohen raste të reja të të infektuarve me COVID-19 nëpër qytete. Në Shkodër,...

Pronarët kundër: S'jemi njoftuar fare për aksionin

IKMT nis shembjen e ndërtimeve pa leje në Tale të Lezhës

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit nis aksionin për shembjen e ndërtimeve pa leje në...

Preket e moshuara në Fier

Shënohen 9 raste të reja me Covid-19 në Krujë

COVID-19 vazhdon të përhapet me shpejtësi. Gjatë orëve të fundit janë konfirmuar me 9 raste...

Drejtuesit e spitalit ankesë policisë: Detyrojini me forcë

Mjeku dhe gruaja e tij refuzojnë karantinën, shkojnë në punë…

Edhe mjeket tregohen te pakujdesshem dhe behen shkak per perphapjen e Covid-19. I tille ka...

Rama publikon pamjet

“Më të rejat nga Rruga e Arbrit, brenda muajit do të..!”

Kryeministri Edi Rama e nis këtë të hënë me një mesazh për Rrugën e Arbrit,...

Koronavirus

Kruja del jashtë çdo parashikimi, shifra rekord e të infektuarve

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike në vend në 24...

Fluks qytetarësh

Morinë/ Kosovarët s’frikësohen nga virusi dynden drejt bregdetit

Fluks qytetarësh në pikën kufitare në Morinë. Qindra automjete e qytetarë po presin në të ...

COVID-19

Ishin në event familjar, infektohen lezhjanët

Koronavirusi është rikthyer sërish në Lezhë, duke e rikthyer këtë qytet në hartën e kuqe....

U dërgon “pusullën” 4 “të fortëve”

OFL zbarkon në Shkodër e Durrës

Operacioni Forca e Ligjit ka zbarkuar sot ne Shkoder dhe ne Durres dhe ka vene...

Shënohen 11 raste të reja

Shpërthen sërish Covid-19 në qarkun e Shkodrës

Shënohen 5 raste të reja me Covid-19 në Shkodër dhe 6 në Pukë, nga 28...

Pelegrinazhi në Kishën e Laçit

Segmentet ku lejohet lëvizja me makinë dhe në këmbë

Ditën e sotme dhe të nesërme mbahet pelegrinazhi i përvitshëm në kishën e Laçit. Ndërkohë...