MENU
klinika
Probleme me pasurinë

KPK shkarkon kryetaren e Gjykatës në Shkodër

Nuk njohin zgjedhjet

Krerët e bashkive të djathta: Zyrat i lirojmë…

Ka përfunduar takimi i kreut të PD-së, Luzlim Basha me krerët e bashkive të djathta....

"Ju dhashë fakte për zgjedhjet"

“30 qershori”/ Voltana Ademi takon vëzhguesit e OSBE!

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ka zhvilluar sot një takim me vëzhguesit e OSBE/ODIHR, takim...

EMRI

Arrestohet nënkryetari i PD në Dibër, arsyeja

Nënkryetari i Partisë Demokratike në Dibër është arrestuar nga Policia e Dibrës. Zyrtari i lartë...

Detajet

Aksident tragjik në Shëngjin, vdes 27-vjeçari

Një aksident i rëndë është shënuar në Shëngjin mbrëmjen e djeshme. Një makinë ka përplasur...

Prokuroria informacione mbi procesin zgjedhor

“6 kallëzime”/ Voltana Ademi ‘betejë’ me policinë!

Prokuroria e Përgjithshme ka dhënë informacion mbi procesin zgjedhor që u finalizua me 30 qershorin,...

Seanca dhe vendimet

Përplasjet në KZAZ/ Ç’ vendosi gjykata për të arrestuarit?

Gjykata e rrethit Dibër nisi sot seancën gjyqësore për 13 të arrestuarit e ngjarjes së...

A do e lirojë zyrën?

Përgjigjet nga selia e PD Voltana Ademi

Pas përfundimit të takimit të krybashkiakëve të djathtë me krydemokratin Basha, ka ardhur reagimi i...

Bashkia e vetme që humbi PS

Përfundon numërimi i votave në gjithë vendin

Pas përfundimit të numërimit të votave në të gjithë vendin, 60 bashki nga 61 të...

Nis numërimi për këshilltarët

Shkodër/ Valdrin Pjetri i merr bashkinë Voltanës

Në Shkodër ka mbaruar procesi i numërimit për kandidatin Valdrin Pjetri, ndërsa të dhënat po...

Detaje

Sulmoi KZAZ në Dibër, policia arreston nënkryetarin e PD

Në doganën e Bllatës është ndaluar nënkryetari i PD në Dibër. Bëhet fjalë për Korab...

Emri

Pengoi hapjen e qendrave të votimit, arrestohet i riu në Shkodër

Policia e Shkodrës ka arretsuar një person, për shkakt të pengimit të zgjedhjeve. Mësohet se...