MENU
klinika
Dyshohet i qëllimshëm

Zjarr i madh në Lezhë, digjen 10 hektarë pyje

Vrasja e biznesmenit në Shkodër

Kolegët rrëfejnë kafen e fundit

Vrasja e biznesmenit në Shkodër tronditi mbarë opinionin publik. Nardi Polia ka lënë pas një...

Detajet

Velipojë/ Makina përplas për vdekje kalimtarin

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e...

Nisin përgatitjet

Festivali “Unum” sjell 7 mijë turistë në Shëngjin

Në Shëngjin do të mbahet festivali ‘Unum 2019’ nga data 31 maj deri në 3...

Detajet

Aksident i rëndë në Burrel, humb jetën 40-vjeçari

Një aksident i rëndë është shënuar orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin...

Detajet

Shkodër/ Ekzekutohet me armë zjarri 36 vjeçari

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri në makinë në fshatin Grudë, të...

Detajet

E rëndë në Kukës/ Bie nga lartësia, humb jetën punëtori

Një punëtor ka humbur jetën në Kukës, pasi ka rënë nga një lartësi teksa ka...

Marrje mendsh e te vjella

Bulqizë, 11 nxënës përfundojnë në spital

Janë njëmbëdhjetë nxënës të klasës së gjashtë të një shkolle në Bulqizë të cilët kanë...

Rituali i 13 të martave

Laç/ Nis pelegrinazhi në Kishën e Shna Ndout

Ka nisur pelegrinazhi i 13 të martave në Kishën e Shna Ndout, në qytetin e...

Promovohen traditat

Festë dhe aktivitete në Zadrimë

Banorët e Zadrimës u mblodhën në Gjadër të Lezhës në festimet për Shën Jozefin, event...

Reagon Policia

Rikthehet tritoli, tronditet Laçi

Policia ka dhënë detaje rreth shpërthimit tek njëra këmbë e shtyllës dyfishe të tensionit të...

Lezhë

KPK rihap hetimet për kryegjyqtaren

Ditën e sotme është bërë i ditur lajmi se KPK ka rihapur sërish hetimet  për...