MENU
klinika
Akuzat

Tropojë-Kukës/ Tensionet në KZAZ, ndalohen 2 shtetas të tjerë

Dita e gjykimit

Blindohet Shkodra/ Bardhi mbërrin në Gjykatë

Me thirrje e duartrokitje është pritur para gjykatës ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia i cili...

Detajet

Çfarë ndodhi me 58-vjeçarin? Humbi jetën duke punuar

Një 58-vjeçar ka humbur jetën në Krujë pasi është dëmtuar duke punuar në banesën e...

Çfarë u vendos?

Vrau mikun e familjes, Gjykata jep masën e sigurisë për autorin

“Arrest me burg”, kjo është masa e dhënë nga Gjykata e Lezhës për Tonin Ndojin,...

"Shikoni sa ndryshojnë..."

Protestuesit në Mat ujë FNSH-së, kryetarja e FRPD poston videon

Përmes një videoje të shpërndarë në Facbeook, kryetarja e FRPD në Mat, Denisa Vata shkruan...

"I mbuluar me dhe"

E rëndë në Klos, gjendet i pajetë një 40-vjeçar

Një 40-vjeçar është gjetur i pajetë në fshatin Xibër të Klosit. Ai është gjetur i...

Gaz lotsjellës, spraj dhe gurë

Shpërthen në Shkodër/ Protestuesit përplasen me FNSH

Ka nisur me tensione dhe incidente protesta marshim e opozitës në Shkodër. Qytetarët kanë dashur...

Detajet

IKMT kallëzim penal për kryebashkiakun e Lezhës!

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka kallëzuar sot penalisht pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor...

Përplasja për KZAZ

Arrestohen shoferi i Bashkisë Kukës dhe inspektori i policisë

Ditën e sotme në Kukës kanë rënë në prangat e policisë katër persona. Arrestimi i...

Detaje

Përplasjet në KZAZ e Matit, arrestohen 9 persona

Pas përplasjeve që pati dje në KZAZ në Mat, policia është vënë në aksion për...

Incidentet

Përplasjet në KZAZ/ Përfundon në Komisariat ish-deputetja

Pas incidenteve dhe përplasjeve të fundit në KZAZ-të e qarkut Dibër, është shoqëruar në komisariat...

Përplasjet në Burrel

Plagoset vëllai i kreut të PD

Përplasje të shumta e të dhunshme janë shënuar në KZAZ-të e Burrelit. Militantë të Partisë...