MENU
klinika
Njoftimi

Kontrabandë në Morinë, arrestohen 2 doganierë

Skema mashtruese

Arrestohen pronarët e subjektit VIP në Shkodër

Pas një hetimi 3-mujor në prangat e policisë kanë rënë pronarët e një subjekti VIP...

FOTO

AKU bën “kërdinë”, bllokon 20.4 ton lëngje frutash

AKU ka zbarkuar në terren dhe po vijon aksionin për të goditur rastet e abuzimit....

Detaje

Grabitet xhamia në Burrel, vidhet arka e besimtarëve

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Burrel. Në xhaminë e këtij qyteti është vjedhur...

Detajet

Tragjike/ 12-vjeçari humb jetën, po lahej në pishinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kukës. Një djalë i mitur vetëm 12...

Rihapi punishten e sekuestruar

Kush është biznesmeni “rebel” që u arrestua në Shkodër?

Gjatë ditës së sotme në Shkodër është arrestuar biznesmeni Xhavit Kasemi. Ai akuzohet se kishte...

Problematikat e turizmit

Tropoja çel sezonin, angazhohen vullnetarët amerikanë

Me Luginën e Valbonës dhe Alpet si kurorë, Tropoja ka potenciale të mëdha në zhvillimin...

Kontrolli i 24-orëve të fundit

Shkodër/ Aksioni i fishekzjarreve, sekuestrohen dhjetra kg saçme

Policia e Shkodrës ka zhvilluar kontrolle në dyqane e magazina gjatë 24 orëve të fundit....

Çfarë u vendos për të?

I hodhi bojë në kokë rektorit, e pëson keq studentja në Shkodër

“Pezullim deri në fund të këtij viti akademik”, ky është vendimi i marrë për studenten...

Detaje nga ngjarja

Mat, digjen dy makinat e kryetares së PD

Gjatë natës në Mat janë djegur dy makina, të cilat janë në pronësi të kryetares...

Protestat e opozitës

Përplasjet me Kryeministrin, Ademi: Do të gjuaja me molotov!

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi e njohur për përplasjet e saj me kryeministrin e vendit...

Arsyeja

Masakra e Pukës/ Të dënuar për vrasje, 3 vëllezërit në grevë urie

Anton, Sokol dhe Bardhok Përmakaj, tre vëllezërit e dënuar për masakrën e Pukës në vitin...