MENU
klinika
Çuçi: Disiplinohet shitja e peshkut dhe...

Inaugurohet qendra e ankandit të peshkut në liqenin e Shkodrës

19 tamponë në 24 orët e fundit

Në Krujë shtohen rastet pozitive me COVID-19

Kruja ashtu si Tirana dhe disa rrethe të tjera vijon të jetë aktive me rastet...

Video/ Dita Botërore e Biodiversitetit

Pasuritë natyrore të Shqipërisë kthehen në atraksion turistik

22 maji, Dita Ndërkombëtare e Biodiversitetit është shpallur nga Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të...

Rama në Bubq, ja kur nisin punimet!

Rindërtimi/ “Metër për metër do marrësh atë që ke”

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Bubq, Krujë ku ka parë nga afër vendin...

Nuk dihet shkaku

Sherr me thika në Fushë Krujë, plagosen 2 të rinj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Krujë, ku pas një sherri me thika kanë...

Flasin ekspertët

Lumi Drin, kërcënim serioz për Shëngjinin

Ekspertët e mjedisit thonë se Lumi Drin i ka humbur ekuilibrat dhe në pjesën fundore...

30 të shoqëruar në Tiranë, Kukës e Shkodër

Operacion antidrogë në Shqipëri, hetimet prej 1 viti

Policia ka kryer një operacion kombëtar antidroge në gjithë Shqipërinë dhe deri tani bilanci është...

Burg për bashkëpunëtorin e tij

Lezhë: Vrasja e rapsodit dhe mikut të tij

Gjykata e Lezhes ka vendosur masën e sigurisë ‘Arrest në burg’, për Agron Lushin të...

Shembët godinën, por jo…

Me distancë dhe pankarta në duar, protestojnë për Teatrin

Aktorët e Teatrit ”Migjeni” në Shkodër kanë protestuar sot në mënyrë paqësore për shembjen e...

Maturantët rikthehen në bankat e shkollës

Maska, doreza dhe sinjalistët në çdo hap që hedhin!

Maturantët nën rregulla strikte higjieno-sanitare i janë rikthyer bankave të shkollës pas rreth 3 muajsh...

Një mundësi e mirë pushimesh

“Puka, turizëm malor gjithëvjetor”

Puka këtë sezon veror do të jetë në krye të listës së ofertave të turizmit...

Ja çfarë u zbulua!

Policia kontrolle masive me dronë në Krujë për drogë

Policia ka bërë kontroll masiv në Krujë për parandalimin e kultivimit të kanabisit. Gjatë kontrollit...